Komp wyraźnie zwolnił, internet także

Cześć wszystkim. Od dawna się nie odzywałem. Było to spowodowane brakiem problemów ze sprzętem :slight_smile: Dzisiaj zwracam się do was z problemem zwolnienia działania kompa. Dzieje się to od wczoraj. Zaczęło się nagle kiedy grałem w Obliviona. Szlak mnie trafił jak podczas misji zwolniło do takiego stopnia że w ogóle poruszyć sie nie dało. :evil: A mój 2 problem to taki, że net chodzi wyjątkowo słabo (mam neo 1 mb). Normalnie strony włanczają się po około minucie albo więcej. Zauważyłem w menedżerze zadań, że Pamięć fizyczna (MB) wolnych jest tylko około 25 mb - tu link do SCREENA . Tak być chyba nie powinno. A mam 2 gb ramu. Proszę wszystkich o pomoc ! Wklejam logi :

Hijackthis

Sillent Runners

Przepraszam za wklejone logi. Dawno mnie nie było i pozmieniało sie troszeczke

Daj log z ComboFix

A oto log z Combo FIX .

Chce dodać, że mam Windows Vista Ultimate. Aha no i przybyły jeszcze 2 problemy ! 1. Czasami zdarza się, że strony internetowe w ogóle sie nie otwierają. Muszę wtedy wyłączyć i włączyć internet. Wkurza mnie to już kompletnie,

A 2 problem to taki, że jak w Oblivionie rozmawiam z kimś to nie słychać dźwięku rozmowy na wprost postaci. Jeżeli skręce się na bok to słychać w wybranym głośniku ( zależy w którą strone sie obróce ). No to tyle. Dzięki

-----------------------------------------------------------EDIT-----------------------------------------

Pomoże ktoś ??

W logu syfu nie widzę.

Czyszczenie rejestru - jv16 PowerTools - http://www.dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=29&id=509

Zobacz - Obsługa jv16 PowerTools

Dzięki. A co powiecie na mało dostępnej pamięci fizycznej (co widać na screenie w 1 poście) ?