Komp z obecnej wyprzedaży w Media Markt,czy warto?

o właśnie o to chodzi :slight_smile: albo przedzwonić do kumpla znającego się na kompach.

lepiej spytać na dobreprogramy odnośnie części :wink: bo kumpel to może fanboy amd i ati i poleci ci hd3870 i amd athlon x2 6000+ :stuck_out_tongue:

i co w tym złego? Bez kręcenia lepsze niż core.

a jak kumpel fanboy(fangirl też są?)intela i nvidii?

ale co racja to racja, forum dp i zadowolenie.

no ale tu polecamy nie to co mamy tylko to co jest najlepsze w danym budżecie :wink:

Znajomy nie handluje ani komputerami,ani częściami do nich.Zajmuje sie grafiką.Chodziło mu o to,że firmy składające komputery ,wiedzą jak to robic.Bo składają ich tysiace i wiedzą co do czego pasuje.

każdy wie co do czego pasuje… nie każdy z tej wiedzy korzysta :wink: bo się liczy zysk, mogą nawet wpakować do quada 4gb ram i grafę 6600 albo do P4 dadzą 8800GT :slight_smile:

aha i nie radź się nigdy informatyka itd. bo oni nie czytają benchmarków i nie wiedzą co ile kosztuje no i ci powie bierz ramy kingstona ddr2 :wink: bo je mam i chodzą :stuck_out_tongue: informatycy o hardware mają pojęcie minimalne (jak zrobić reset BIOS, wymiana podzespołów, nakładanie pasty termoprzewodzącej, no i inne takie proste rzeczy…)

Pewnie masz rację:)Na peno jeśli ktoś umie sam sobie poskładać kompa sporo zaoszczędzi.Wiesz jak to jest,jak człowiek się pyta znawców-jeden woli Radeony,inny jest zakochany w Geforcach.A i tak prawda jest taka,że towar w podobnej cenie ma podobne walory.Ja wiem jedno,od pamięci ram karty graficznej ważniejsza jest szerokość szyny pamięci i jeszcze ważna jest częstotliwość taktowania pamięci.

nie, najlepiej przeczytać najnowsze benchmarki i porównania kart lub pamięci RAM (ich poziom OC) czy porównania procków :wink: bo np. E2180 po podkręceniu do 3GHz przebija 6000+ podkręcony do ponad 3GHz :wink: takie rzeczy można wywnioskować z testów lub… własnego doświadczenia :wink: i nie można się sugerować 3dmarkami :wink:

Kupiłem ten “wspaniały” sprzęt dzisiaj i… nie wiem dlaczego nie da się zainstalować WinXp??? Przed próbą formatowania dysków następuje restart i tak w kólko…

bo miał vistę a po niej robi się inaczej formata :stuck_out_tongue: więcej na google.pl

To są komputery dla wapniaków w ogóle nie znających się na współczesnej technologii. Tylko tacy kupują gotowe zestawy.

media markt z jakieś miejscowości? bo w lubelskiej gazetce nie widze tego komputera.

kolego jeżeli na kompa masz 1,5 tys PLN to idź do jakiegoś sklepu komputerowego i tam Ci doradzą, po tych parametrach z media markt-u to są to przestarzałe podzespoły mniej wydajne niż te nowsze ( a wpoobnych cenach)

co ty piszesz ?! oni mu wcisną to co im nie schodzi a będzie to wydajność miało na poziomie P4 2ghz, 256mb ram i bez grafy :stuck_out_tongue:

pisz na forum, w dziale hardware sterowniki ale napisz czy komp będzie do gier czy do pracy…

tylko głupcy moim zdaniem kupuja pecety w media markt - przeciez tam składają żałosnie te kompy i używają jakiś badziewnych płyt głównych - a to przeciez najwazniejsza czesc pc.

w ogóle, kupowanie złozonych juz kompów przez jakieś markety to idiotyzm. Najlepiej złożyć samemu a jak ktoś sie nie zna to poprosić pana w małym sklepie osiedlowym o złożenie.

mało jest uczciwych “sklepikarzy”… raz mnie jeden wydymał i przyniosłem mu celka 2ghz i jakąś mobo od MSI… koleś wsadził mi semprona 3000+ (a athlony 3000+ kosztowały tyle samo) i badziewną mobo od ECS gdzie sam musiałem zmodować bios żeby cokolwiek na niej zrobić :wink: no i wymienił zasilacz z codegena na… fevera :x nie warto takim ufać… najlepiej poradzić się na forum i samemu wszystko w sklepie internetowym (apollo.pl, agito.pl i inne, byle nie ulubiony.pl :smiley: ) bo na forum zawsze opieramy się na testach a nie na tym że kiedyś coś od nich miałem więc trzeba to brać :wink: wystarczy rozpocząć temat komp do 1500zł i na następny dzień masz 3 zestawy :stuck_out_tongue: albo jeden dobry który wszyscy potwierdzają lub ew. ulepszają :wink:

Jeżeli nie umiemy sami składać PC (co jest najlepsze), ani nie mamy znajomych, którzy to potrafią, godne polecenia (moim zdaniem) są takie sklepy jak np. komputronik!

:o :shock: :roll:

Rozwiązanie “Gamingowe” za 2000 zł

Infinity Cybersport Bronze Signature

http://www.komputronik.pl/Komputery_PC/Komputery_Komputronik/Komputronik_Infinity/Komputery_Gamingowe/Infinity_Cybersport_Bronze_Signature__K003_/pelny,id,53578/

Słownik Ortograficzny

1.Nie mówie o gotowych zestawach tylko o tym, że złożą ci tam zestaw TAKI JAKI CHCESZ, a nie że podmienią ci zasilacz z Chiefteca 500W na jakiegoś noname 200W!

2.Każdemu może się pomylic :expressionless: