Komp zaczyna mulić, dziwne komunikaty po wlaczeniu widows 7

Witam, od pewnego czasu strasznie muli mi komputer. Po uruchomieniu komputera

wyskakują mi takie komunikaty:

Mało tego, przy próbie instalacji programu który miał mi

rzekomo pomoc w uruchomieniu gry wiedźmin II wyskakuje mi komunikat "w magazynie brak

miejsca dla wykonania tego polecenia."

Pracuję na systemie Windows 7. Sprzęt do 4 rdzeniowy phenom 4x3,2ghz, pamięc 4GB ddr3,

karta geforce GTS 450 oraz płyta główna MSI870.

Dotychczas nie mialem zainstalowanego zadnego antywirusa. Napiszcie jakimi programammi mam zeskanowac komputer i jakie logi wkleić

Jeśli ktoś wie jak rozwiązać mój problem i pozbyć się owych komunikatów będę wdzieczny

za każdą pomoc. Pozdrawiam

Przeskanuj Malwarebytes.

Coś mi się jednak wydaje że miałeś antywirusa - Avirę AntiVir, a ponadto jeszcze Avast odwołuje się do tej biblioteki.

Masz uszkodzoną bibliotekę pakietu redystrybucyjnego Visual C++, który czasami jest wymagany, (do Aviry na pewno), a który masz zainstalowany na komputerze. Znajdź go w Panel Sterowania/Dodaj.Usun Programy, jest pod nazwą “Microsoft Visual C++ Redistributable”, jak masz więcej tych Visual C++ to wszystkie odinstaluj.

Jeśli ten pakiet jest ci potrzebny znajdziejsz go tutaj http://www.microsoft.com/download/en/co … px?id=5555

Oczywiście przydałby ci się antywirus.

piwo dla kolegi wyżej. Rzeczywiście jednak miałem antyvira, ale był dawno instalowany i sto lat temu zapomniany. Co do C++ problem nasilił się po usunięciu kilku starszych wersji. Były to wersje z 2005,2006 i 2008 roku. Po instalce wiedźmina ktoś doradził mi abym to zrobił i zainstalował wersję najnowszą. Tak też zrobiłem, no i bam.

Dostosowałem się do poleceń kolegi. Usunąłem avire oraz wszystkie C++. Skanuję również Malwarebytes’em (?). Za parę chwil dam znać o efektach pracy.

Dodane 20.10.2011 (Cz) 8:03

wszystko gra i trąbi, dziękuję za pomoc :slight_smile: