Komp zaraz po formacie|gry mi nie działają

Komp zaraz po formacie|gry mi nie działają

Witam

przed chwilą przeinstalowałem winde i zainstalowałem narazie tylko glos i zainstalowalem counter Strike 1.6 i jak go wlaczam to mi sie komp resetuje może jakieśprogramy mam zainstalować?

Zainstaluj sterowniki od karty graficznej.

:shock: :shock: :shock:

  1. Instalujesz stery do płyty głównej

  2. Instalujesz stery do grafy + DirectX

nie mam takich -_-

yhh…

A internet masz ?

To nazwa sprzętu w google do nazwy dodajesz drivers (sterowniki) i szukasz.

Boże nie jestem jakimś informatykiem i nie znam sie na tym moze jakos prosciej! !!

Złączono Posta : 06.11.2007 (Wto) 20:20

******************* glupie -_-

*******************-_- jestem mlody i dopiero sie ucze i potrzebuje wiekszej uwagi i lepszego tlumaczenia abym wszystko zrozumial -_-

mozecie nie zbanowac i tak juz niezagladne na to forum

Dlatego jeszcze dostajesz szansę - Zakaz pisania na 168 godzin jest taką szansą,

którą wykorzystaj dla szczegółowego poznania Regulaminu Forum.

Gdy zechcesz ponownie pisać na Forum - po tym czasie wpierw skontaktuj się ze mną na PW.

To najprostsze. Ew program Everest i tam podaj nazwę karty graficznej. I nie bądź taki nerwowy :?

niekoniecznie musi instalowac stery do płyty ja osobiscie tego nie robie instaluje tylko drivy do dzwieku direxa i muze i to mi styka pozatym tertaz sie wycwaniłem :wink: mam dla ciebie rozwiazanie na przyszłosc znajdz sobie na necie program ghost zgraj go na dyskietke i bedziesz mógł robnic sobie obraz partycji a wtedy przeinstalowanie windy trwa 3 min :slight_smile: a co twojego problemu to musisz miec program który wyswietli ci podzespoły ywojego kompa najlepiej aiwa32 czy cos takiego dam odrazu sa odsyłacze do sterów wiec masz problem z głowy :slight_smile: