Komp zawiesza sie na każdej grze

witam mój problem z komputerem polega na tym że gdy włączam grę to komputer się się zawiesza na nic nie reaguje mam w tym komputerze inna płytę główna może dlatego tak się dzieje że sterowniki się nie zgadzają miałem wsadzony inny dysk i dalej tak było a więc proszę o sterowniki do tej karty bo mam od tej karty ale gra się tak zawiesza robiłem formata i dalej tak jest , bo na tamtej płycie co miałem wtedy wszystko chodziło ale teraz nie chce się włączyć mruga tylko lampka od monitora proszę o pomoc :slight_smile:

zawiesza się na grach które mają procesor 600MHz karta 32MB 256MB ram proszę o pomoc:-)

Procesor mam AMD ATHLON 750MHZ

Nazwa kodowa:Pluto,k75

Seria:A2

Płyta Główna :

Nazwa płyty Głównej : Biostar M7MKE / Procomp BVK1A

Typ Magistry : DEC Alpha EV6 64-bitowa

Właściwości CPUID:producent Authlentic AMD

nazwa procesora AMD Athlon procesor

ram:512

karta graficzna Geforce4 MX440-8x 64 MB

i szukam do tego sterowników bo miałem jakieś zainstalowane starsze sterowniki od tej karty graficznej i przez jakieś 5sekund gra chodziła szło ruszać myszka proszę o waszą pomoc może ktoś zna przyczynę tej usterki pozdrawiam :slight_smile: :stuck_out_tongue:

o to Mikroukład płyty głównej: VIA VT8371 Apollo KX133

740MHz, MX4 i ty na tym chcesz grać ? Masz słaby komputer

na tym mx440 pograsz w gta sa bez zacinek w fife 07 też

@up

haha ty chyba śnisz

gta 3 będzie się mu chlastać

Miki14PL , pobierz program Everest Ultimate Edition.

Otwórz program -> Komputer -> Podsumowanie -> spisz informację z pozycji:

-> Mikroukład płyty głównej

Sprawdź temperaturę procesora i innych części kompa.

Może Ci się przegrzewa.

Przeskanuj kompa antywirusem.

Miki14PL ,

2.6. (…) Nie należy wstawiać wszelkiego rodzaju ozdobników w tytułach.

Pobierz i zainstaluj ten sterownik do chipsetu płyty głównej. Po instalacji uruchom ponownie komputer.

Następnie pobierz i zainstaluj ForceWare 56.72 (aby pobrać kliknij na >> Primary Download Site << w okienku Internatinal ).

Przed instalacją powyższego sterownika, odinstaluj najpierw poprzedni:

(START -> Panel sterowania -> Dodaj/Usuń programy -> NVIDIA DISPLAY DRIVERS /usuń/).

Dodatkowo użyj programu Driver Cleaner, aby usunąć pozostałości po sterownikach.

Po instalacji powyższego sterownika i ponownym uruchomieniu komputera, zainstaluj koniecznie najnowsze biblioteki DirectX 9.0c (Instrukcja instalacji bibliotek DirectX 9.0c).