Komp zdechł

(M a x) #1

po grze w GTA SA i popzostawieniu kompa na ok 15 po powrocie komp był wyłaczony tzn ( zasilacz pracował kontrolki swieciły napedy sie wysówały ) monitor wyłaczony , po wyłaczeniu komp sie właczył do tego samego momentu ale system sie nie ładuje . zamieniłam pamieci wyczysciłem banki oraz sloty grafiki i sama grafike . po właczeniu komp odpalił pokazało sie logo grafiki i komp sie wyłaczył nie " świeci monitor "

wyciągłem baterie od płyty na 20 min i po właczeniu ten sam efekt - jak myslicie co padło płyta pamieci czy grafika

(Qbek50) #2

hmmm. może coś się przegrzewa. Najlepiej to testować RAM, grafe, płyte na innym kompie. Troche to roboty jest ale tak będziesz miał 100% pewność czy wszystko jest ok z danym sprzętem.

(M a x) #3

jeszcze dodam ze pala sie 4 czerwone diody testujące na płycie - kod w istrukcji podaje uszkodzenie procesora chyba sprawe mam rozwiazana

(Misterdam) #4

Spotkałem się kiedyś z podobnym przypadkiem i po różnych kombinacjach stwierdziliśmy że to był właśnie procesor (też świeciły się cztery diody na czerwono)

(system) #5

Na początku to podmień zasilacz