Komp zdechł

po grze w GTA SA i popzostawieniu kompa na ok 15 po powrocie komp był wyłaczony tzn ( zasilacz pracował kontrolki swieciły napedy sie wysówały ) monitor wyłaczony , po wyłaczeniu komp sie właczył do tego samego momentu ale system sie nie ładuje . zamieniłam pamieci wyczysciłem banki oraz sloty grafiki i sama grafike . po właczeniu komp odpalił pokazało sie logo grafiki i komp sie wyłaczył nie " świeci monitor "

wyciągłem baterie od płyty na 20 min i po właczeniu ten sam efekt - jak myslicie co padło płyta pamieci czy grafika

hmmm. może coś się przegrzewa. Najlepiej to testować RAM, grafe, płyte na innym kompie. Troche to roboty jest ale tak będziesz miał 100% pewność czy wszystko jest ok z danym sprzętem.

jeszcze dodam ze pala sie 4 czerwone diody testujące na płycie - kod w istrukcji podaje uszkodzenie procesora chyba sprawe mam rozwiazana

Spotkałem się kiedyś z podobnym przypadkiem i po różnych kombinacjach stwierdziliśmy że to był właśnie procesor (też świeciły się cztery diody na czerwono)

Na początku to podmień zasilacz