Komp zwalnia,a uzycie procesora 100%

Niby nie mam żadnego wirusa (chyba). Dzień w dzień czyszczę komp odkurzaczem, ad-aware, do tego Panda i co jakies 2 dni jv16PowerTools.

W odkurzaczu cały czas pojawia się plik, który nie jest usuwany C:\WINDOWS\Sti_Trace.log, który jest pustym notatnikiem.

Ale chodzi o coś innego. Zdarzyło mi się już kilka razy (przed chwilą też i był reset), że komp nagle bardzo zwalnia przy otwieraniu Mojego komputera i nic się nie da zrobić. Próbuję zamknąć Menedźerem zadań, ale nie reaguje, a pisze, że użycie procesora jest 100%. Uruchomione są tylko: Emule, Stefan(komunikator) i Panda. Nawet muzyki nie słucham.

Log:

Log czysty.

Ten plik jest w porządku. Zajrzyj TUTAJ (czasami serwer nie działa dlatego jeśli Ci się pokaże, będziesz musiał zerknąć później).

Kosmetyka:

Start => uruchom => msconfig => zakładka Uruchamianie => możesz odznaczyć w/w.

Jeśli nie korzystasz z zaawansowanych usług tekstowych to je wyłącz: Panel sterowania => Opcje regionalne => Języki => Szczegóły => Zaawansowane => zaznacz wyłącz zaawansowane usługi tekstowe.

Start => programy => autostart => skasuj z prawokliku.

Dodatkowo przejrzyj XP - Optymalizacja, odchudzanie dla trochę bardziej zaawansowanych. Lub Optymalizacja i odchudzanie Windowsa XP dla trochę mniej zaawansowanych.

A co mam zrobic z tym?

Czy po usunięciu tego z autostartu nie będę miała problemów z drukarką?(proszę się nie śmiać)

Nie, po wyłączeniu zaawansowanych usług tekstowych według sposobu, który podałem nie będziesz potem miała żadnych problemów.

Możesz zajrzeć tutaj:

:arrow: http://www.searchengines.pl/phpbb203/in … opic=28857