Komp zwolnił, problem z przeglądaniem stron

witam!

kilkanaście dni temu komp zaczął wariować - niewyobrazalnie zwolnił swoją prace, nie mogłam przeglądaą stron (przeskakiwały i cofały do startowej), nie wpuszczał mnie do folderow na poszczególnych partycjach, nie reagował na podwójne kliknięcie lewym przyciskiem myszy w celu otwarcia czegokolwiek.

Z uwagi na to ze jestem kompletnym laikiem w temacie, tydzień temu zrobiłam format, dałam nowy system (oryginalny XP home edition), wtedy wpuscił mnie na przegladanie stron www i wreszcie dotarłam tutaj na forum. żainstalowałam avasta i komp pieknie sie sprawowal przez 5 dni.

Wczoraj wróciły wszystkie opisane wcześniej objawy, zauważyłam że jeśli nie dotykam lewego klawiszka myszy - to moge wejść na strony - czy jednym z powodów tego zamieszania może być mysz?? … rece mi opadly i już nie wiem co z tym robić… bardzo prosze o rade! Komputer sluży mi też do pracy i przez to jestem cała w nerwach bo zaczynam łapać zaległosci.

pozdrawiam

LiMo

www.wklej.org/id/121743/

www.wklej.org/id/122098/

www.wklej.org/id/122104/

www.wklej.org/id/122149/

Przeskanuj tym komputer: NOD32 Online

Wejdź w Start >> Akcesoria >> Narzędzia systemowe >> Oczyszczanie dysku oczyść nim cały dysk ‘C’.

Wyczyść komputer programem Easy Cleaner !