Kompatybilność Pandy i Malwarebytes

Witam,

Zainstalowałem Malwarebytes na kompie i później próbowałem zainstalować Pande global protection 2011 i system powiedział mi że muszę odinstalować Malwarebytes najpierw bo instalacja się nie powiedzie. Ale jak zrobiłem to w drugą stronę to jest ok.

Mam pytanie czy te dwa programy mogą działać ze sobą razem ?

A jak nie to jaki najlepszy program byłby do Pandy Global Protection 2011, żeby chronić kompa przed spyware i adware i keylogger ?

Z góry dziękuję za pomoc

pozdrawiam

Panda tak ma że podczas instalacji każe usunąć Malwarebytes, ale wystarczy zainstalować jako pierwszą Pandę i dopiero potem Malwarebytes.Na desktopie mam taki sam zestaw i oba programy razem działają.Gdybyś jednak zauważył jakieś problemy to oba programy posiadają możliwość wykluczeń.Jeśli chodzi o keyloggery to proponuję program SPyShelter.

Hej,

Ogólnie w systemie nie powinno być zainstalowanych więcej niż jeden program/pakiet antywirusowy, gdyż powoduje to problemy - programy wykrywają się nawzajem i często podnoszą alarm. Inna sytuacja jest, jeśli MAM jest zainstalowany bez płatnego modułu sprawdzającego system w czasie rzeczywistym i używamy go tylko na żądanie, by przeskanować system.

Panda Global Protection to najwyższa wersja, którsa zabezpiecza praktycznie przed wszelkimi niechcianymi niespodziankami internetu.

Pozdrawiam,

Dimatheus