Kompletny brak dźwięku w PC!

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Od kilku dni borykam się z brakiem dźwięku w komputerze. Sam próbowałem, badałem, sprawdzałem i przewertowałem masy stron na których poruszane były podobne wątki, ale nic nie pomogło. Mam nadzieję, że może tutaj ktoś będzie wstanie mi pomóc.

Po kolei:

3 dni temu po uruchomieniu komputera rzucił mi się w oczy brak dźwięku powitania dla Windows Vista. W pierwszym odruchu zignorowałem to całkowicie i kontynuowałem pracę przy komputerze. Skala problemu ukazała się dopiero podczas próby odtwarzania muzyki w Winampie. Wyskoczył mi o to taki komunikat

. Uznałem, że być może jest to wina Winampa, więc spróbowałem odtworzyć muzykę za pomocą Windows Media Player, ale tutaj też pojawił się błąd

Wtedy też zajrzałem do narzędzia diagnostycznego DirectX i pojawił się taki komunikat: [directxbd.th.jpg

. Wg managera urządzeń wszystko działa prawidłowo. Spróbowałem aktualizacji sterowników, ale i to nie przyniosło efektów. Odinstalowałem i zainstalowałem jeszcze raz kartę dźwiękową, ale nadal klops. Uznąłem, że coś musi być nie tak z kartą dźwiękową (Na tą chwilę był to: realtek alc888/1200) Dziś udałem się do sklepu i zakupiłem kartę: Karta dźwiękowa C-Media CMI8738/C3DX. Mając nadzieję na pozytywny koniec problemów zainstalowałem kartę, ale problem nadal istnieje, co mnie niesamowicie irytuje. Podaję całą konfigurację z Eversta: everstskan.th.jpg Mam nadzieję, że komuś uda się rozwiązać ten problem.

](http://img204.imageshack.us/i/directxbd.jpg/)

http://support.microsoft.com/kb/306537/pl Przejrzyj cały ten temat. Nie sugeruj się że tytuł jest:“Instalowanie i konfigurowanie rozpoznawania mowy”. Można się dużo dowiedzieć mając problemy z dźwiękiem. Pozdrawiam.

Niestety w powyższym linku nie znalazłem nic co mogło by mi pomóc. Na moje oko to problem z softem, bo nie wierzę, że mam uszkodzoną integre i w dodatku kupiłem trefną kartę na PCI. System nie zgłaszał żadnych problemów co do działania obydwu kart. Tak jak pisałem wcześniej wygląda na to, że z kartami jest wsio w porządku.