Kompletowanie Sterowników

Witam, jestem nowy na forum, wiele kolegów polecało mi je, więc zwracam się z problemem które mnie nurtuje już dłuższy czas .

Siostra kupiła sobie lapka, asusa z wszystkimi bajerami i ja dostałem komputer po niej . Ma z 3 lata, pamięci operacyjnej około 300 gb, zawsze wiedziałem , że szybko działa więc postanowiłem zrobić z nim porządek . Sformatowałem i zainstalowałem winde xp sp3 . Większość sterów miałem na płytkach to zainstalowałem, ale jednak lenistwo wygrało i kupiłem sobie programik o nazwie Power Suite . Składa się on na Speed up my pc, Registry booster, i Driver scanner - główny który mnie interesował . Wynalazł mi z 10 sterów i zaupdatował . Zauważyłem niestety , że biosa dalej mam starego, musiałem zrobić to manualnie - nie wiem czy to dobrze to zrobiłem . Powiedzcie mi, czego mógł jeszcze ten ds nie wynaleźć i ewentualnie jakiś program który by mi do doprecyzował . dodatkowe info systemu AMD athlon 64 x2 dual core 5600+ 2.81Ghz 2.00gb ram, producent bit computer, płytka asusa.

http://www.asus.com/Motherboards/AMD_AM2/M2NE_SLI/#download- mój model + stąd pobierałem (xp 32 bit) . Chciałbym żeby komputerek wyciągał najwięcej jak się da , więc jeżeli znacie jeszcze jakieś acceleratory itp. to proszę o nazwy/linki.

Te pseudoprogramy pomogą tak naprawdę na chwilę o ile w ogóle działają, żeby go przyspieszyć można dodać pamięci RAM, zmienić procesor, kartę graficzną, nowsze wersje sterowników nie zawsze działają lepiej.

Hm… dużo by tu pisać :frowning:

  • może być pamięć 3 GB a nie 300 GB.

Zainstaluj AIDA32 - Enterprise System Information 3.94.2

Z sekcji Komputer --> Podsumowanie spisz/podaj :

–> Nazwa płyty głównej

–> Mikroukład płyty głównej

–> Ekran (Karta wideo)

–> Multimedia (Karta dźwiękowa)

kliknij aby powiększyć :

dane2w.th.jpg

Nie wykaże odpowiednich danych to zainstaluj AIDA64 Extreme Edition 1.70.1400

Dodatkowo

wrzuć screeny z:

  1. Dodaj lub usuń programy (wszystko).

  2. Start – Panel sterowania – Dźwięki i urządzenia audio – zakładki Audio oraz Głos.

  3. Menedżer urządzeń.

Dzięki za wypowiedź, ale niestety na razie mnie na to nie stać .

Sorki pokrętnie to napisałem , pamięci operacyjnej (partycje) 300gb , trochę mało ale 1tb mi nie potrzebny . Ramu 2gb .

Płyta jest z mojego pc , aż taki newbie to nie jestem żeby to sobie mylić. (tamte komponenty co dałem linka do biosa zupdatowałem , nie wiem czy to jest wystarczająco, bo ostatni update to był chyba 08) .

http://www.mediafire.com/?u2udqp1u2egkobw - tu są wszystkie screeny, sorki że tak ale są w bmp i mi się nie chce walczyć z uploadem .

Dodane 30.01.2012 (Pn) 20:51

Tyle żeśmy widzę sobie pogadali :?