Kompozycja windows xp - problem z czarnymi okienkami

Witam!

Ostatnio zainstalowałem nową kompozycję dla Windows XP. Niestety zniknęły mi ikonki ze startu, a potem wszystkie okienka i ich pola wraz z czcionką zrobiły się czarne i teraz nie mogę tam zrobić nic, nie mówiąc już o odinstalowaniu kompozycji. Mam na szczęście zainstalowany drugi system na dysku F. Pytanie: Czy i jak mogę przywrócić dawny wygląd na pierwszym systemie?

Iashalth ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Start - Wszystki programy - Akcesoria - Narzędzia systemowe - Przywracanie systemu. Może to się wiązać z utratą plików, albo też z tym, że różne programy mogą się później tak jakby popsuć. To znaczy działają normalnie, ale nie zabardzo da się je odinstalować, ja tak mam. Lub poprostu na pulpicie PPM - Właściwości - Kompozycja i ją zmień. Ew. w tym samym zakładaka Wygląd i tam pozmieniaj na domyślne.

PPM - prawy przycisk myszy.

Niestety wszystko co napisałeś działa tylko na system na dysku F. Kompozycja systemu partycji C pozostaje taka sama.

Iashalth , nawet przywracając system sprzed zainstalowania tej nieszczęsnej kompozycji?

Nawet. Ale już sobie poradziłem. Przeprowadziłem przywracanie systemu “po omacku” :smiley: Okazało się, że po wysunięciu się zakładki Wszystkie programy ikonki są widoczne i po tych ikonkach dotarłem do przywracania systemu. Okienko przywracania już było widoczne. Dzięki za pomoc. :slight_smile: