Kompozycje do win. longhorn serwer beta2 i problem z aero

(xomo_pl) #1

wutam, gdoie znajde kompozycje do windows serwer code name longhorn beta2 (najlepiej żeby była podobna do aero z visty) bo przeszukiwałem sieć i znalazłem tylko do xp? jak je zainstalować- czy wystarczy tylko wypakować pliki do folderu x/windows/resources/themes czy trzeba jeszcze coś podmienić????

w windows serwer code name longhorn beta2 mam folder z kompozycją aero ale nie można jej włączyć ponieważ nie ma plików z rosrzezeniem mss.style i .theme, ściągłem sobie windowBlinds (najnowsza wersja) i pierwsze 2 kompozycje to kompozycje wbudowane w windows serwer, jest w nich ta klasyczna i kompozycja aero niestetety nie można jej urucfhomić podobnie jak innych kompozycji wbudowanych w ten program (inne się niby ładują- tzn po załadowaniu nadal jest ta sama kompozycja-klasyczna), czy ktoś wie jak włączyć kompozycje aero???

(Tomekolszewski) #2

a włączyłeś usługe "Kompozycje" ??

start->Uruchom(albo winkey+r):wpisz: services.msc

odnajdź "Kompozycje". Prawoklik -> Właściwości->Automatyczny->Uruchom->OK.

(xomo_pl) #3

były włączone i są ale i tak kompozycje się nie włączają....

widze że masz viste ultimate, możesz mi przesłać pliki z kompozycji aero na maila lub gg????

(mktos) #4

A ja zadam głupie pytanie - jaki jest cel uruchamiać Aero (a właściwie - jakiekolwiek kompozycje) na LH Server? Chcesz sobie zrobić z tego wersję "Workstation" jak niektórzy z 2003 robili?

(xomo_pl) #5

nie mam zamiaru nic przerabiać tylko chce tą kompozycje aero...

więc jeśli ktoś mógłby mi ten folder z kompozycją aero i pliem .theme zapodać to byłbym bardzo wdzięczny....

a taki że ta standardowa (klasyczna) jest obrzydliwa więc chce się jej pozbyć.