Kompresja - nie otwiera części plików

(Tsf1) #1

Cześć, instalowałem już wszystkie pliki z dobrych i żaden nie chce mi rozpakować części rzeczy (przyczyny z reguły jest taka sama - nie czyta RAR, chociaż powinien). Przy pakowaniu też mi głupieją (przed zapakowaniem 2MB po 1,99 MB :wink:. Pomijając opcję, że wszystkie zipy zwariowały zostaje tylko druga - coś nie tak z kompem (w międzyczasie chodził WinRar i było ok ale wygasł trial, może to miało wpływ?). Tomek

(kijek) #2

Archiwa mogą być zniszczone.

(Tsf1) #3

ok, ale czy dotyczy to tylko starych plików, czy też nowych (tzn przesłanych przed chwilą + pakowanie)? I co mam z tym zrobić?

(kijek) #4

Trochę nie rozumiem o co Ci chodzi. A poza tym, to polecam program 7zip i pakowanie do formatu 7z z kompresją ultra. Pliki są jeszcze mniejsze.

(Tsf1) #5

ok, 7zip tez próbowałem i

1. nie rozpakowuje mi większości rzeczy

2. i nie pakuje (tzn pakuje z 2,0 Mb na 1,99 Mb).

Jeszcze kilka dni temu było ok (pakowanie i rozpakowywanie - używałem WinRar a potem Izipa), a teraz mam takie coś, totalnie zgłupiałem, co jest grane? jakiś vir?

(kijek) #6

Możliwe, że to wirus. Ale już w logach z Combofix'a i Hijackthis'a, to Ci nie pomogę.

(Tsf1) #7

ok, dzięki, próbuję dalej :wink:

-- Dodane 07.02.2009 (So) 11:00 --

Jeszcze raz ściągnąłem 7zip, rozpakował mi jeden plik, pozostałych nie chce (ok, może są uszkodzone, ale podaje, że nie może rozpakować, nic nie mówi o uszkodzeniach). Próbuję w drugą stronę tzn pakowania (zarówno z poziomu pliku jak i programu, ładnie mi pakuje, sprawdzam w właściwościach i 1,99 przed zapakowaniem i 1,99 po zapakowaniu). he, he. To tak na skróty: przez jaką pocztę mogę przesłać kilka Mb, to sobie podaruję pakowanie....

(slawex1983) #8

Proponuje sprawdzić pamięć komputera programem memtest i goldmemory z poziomu DOS.

(Agatonster) #9

tomaszekf ,

Poczytaj - Konkretne tematy... ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif