Kompter nie widzi pendrive podczas bootowania

Witam, postanowiłem zainstalować system Windows 7 z pendrive z powodu kilku problemów z płytą główną która nie jest kompatybilna z Windows 7 musiałem troche zmodyfikować instalacje W7. Jednak powstał pewien problem mój komputer podczas próby bootowania nie widzi pendrive poprostu normalnie włącza system nawet się nie wyświetla Boot from DVD/CD czy Boot from USB-FDD. W Biosie ustawiłem na bootowanie z USB-FDD potem spróbowałem USB-HDD jednak nic sie nie działało cały czas ten sam problem więc sprawdziłem czy mój pendrive jest bootowalny i czy dobrze nagrałem na niego system i okazało się że wszystko wporządku gdyż na wirtualnej maszynie wszystko działa normalnie instaluje system z pendrive.

Bootowanie ze stacji dyskietek podłączonej na USB.

To samo co wyżej, jednak teraz podłączony dysk.

Pendrive raczej jest bootowalny, jak robiłeś to według jakiegoś poradnika, ale czy pomyślałeś o tym, że MoBo może nie obsługiwać bootowania z USB?

Jak stary jest ten komputer? :wink:

3 lata ma i robiłem to według tego poradnika http://www.windows7.pl/forum/index.php?topic=1996.0, próbowałem też za pomocą UltraISO ale to samo a plik ISO który powstał nagrywałem za pomocą WinToFlash.