Komputer 4.5k

Czesc!
Zlozy ktos kompa do 4500zl?
Komputer pod gry typu Gta v, pubg, csgo, Bf1.

Nie wiem do jakich zastosowań szukasz komputera, czy ma być z systemem czy bez etc. więc spójrz na przykładowy zestaw w zbliżonej cenie: Proszę o ocenę zestawu do gier za 4200 zł i ewentualną pomoc

ps. temat przeniosłem do bardziej odpowiedniego działu.

Jakieś 7-8 miesięcy temu złożyłem swoją maszynę. Oczywiście raty, całkowity koszt to jakieś 4500zł (z kosztem kredytu) i jakieś grosze (4520 chyba).

Ogólna specyfikacja :
Procesor : Intel i5 7600, 3,8GHz,
RAM : HyperX Savage Black XMP 16GB [2x8GB 2400MHz DDR4 CL12 DIMM],
Karta graficzna : MSI GeForce GTX 1060 6GB GDDR5
Dysk : SSD 120 GB (SanDisk) + 1TB HDD (Sandisk)

Tyle z najważniejszych. Płyty głównej nie pamiętam, bo nastąpiła zmiana w trakcie zamówienia, ale na co to już nie powiem :slight_smile:
Oczywiście do tego zasilacz (550W - 600W), obudowa. Ogólnie to specyfikacja jak dla mnie starcza, w 1080 na Ultra jeszcze nie pokonało go nic. Aczkolwiek procesor lekko nie dał rady na GTA V przy 4k i mały lag się pojawił (sprawdzane z ciekawości).

Zestaw zamówiłem w komputroniku i oni mi go składali, ale nie polecam. Lepiej zająć się tym samemu jeżeli wie co się robi, bo już po zamówieniu rodzą się problemy. Nie dość, że nikt mi sprawdził tego zestawu, czy wszystko pasuje (o co prosiłem) to co dwa dni telefon, że coś przyszło, ale nie pasuje i trzeba zamienić. Dodawało to kolejne dni oczekiwania, a jak już wszystkie części były na miejscu i pasowały, to bez moich telefonów co godzinę składali by to przez tydzień. Także, dużo zachodu i o wiele za długo.
Aaa, produkty dostępne w 24h albo od ręki u nich to też bujdy. Laptopa, którego mieli mieć z dnia na dzień przesyłali między oddziałami przez 2 tygodnie.

Przede wszystkim poczekaj te pare dni do 8 generacji :slight_smile: byc może sie skusisz, a jak nie to ceny 7 generacji powinny lekko spaśc