Komputer bardzo wolno działa


(Miszczo) #1

Witam,

Od jakiegoś czasu komputer strasznie powolnie działa. System nawet w miarę, ale przeglądarki(sprawdzałem na: Firefox, Explorer, Chrome) wczytują strony przez kilkanaście minut, zużycie procesora dochodzi do 100%. Laptop jest stosunkowo nowy, ~10 miesięcy, 4gb RAM, jakaś nie najgorsza grafika i reszta good. Tego posta piszę z innego komputera, bo na wyżej wymienionym dobreprogramy ledwo co się wczytują. Przebrnąłem przez mnóstwo wątków z takim samym problemem, gdzie doświadczeni użytkownicy polecali wkleić jakiś skrypt to OTL'a itd. Wykonałem również wszystkie czynności optymalizacyjne - zredukowałem autostart do minimum, wyczyściłem wszystko co się dało (Temp etc.), niedawno odnawialiśmy w firmie licencje na Avasta, który też nic nie wykrył. Oprócz tego poszedł Marwarebytes, Ccleaner, odkurzacz i masa innego shitu. Nie mam już pomysłu, a nie chciałbym po raz kolejny się poddać i formatować. Liczę na Was, jeśli potrzebne są jakieś logi, wszystko dostarczę :slight_smile:

Aha, mamy internet IPlus, wcześniej konsultant nas przeprowadził przez konfigurację, więc router jest Ok.

Pozdrawiam

Piotrek


(Bongoone96) #2

Podaj logi OTL :arrow: otl-gmer-rsit-dss-inne-instrukcje-t370405.html i poczekaj aż ktoś doświadczony je sprawdzi :wink:.


(Miszczo) #3

Wklejam dwa, które powstały po skanie:

Plik tekstowy OTL: http://wklej.org/id/717920/

Plik tekstowy Extras: http://wklej.org/id/717924/


(Acorus) #4

Uruchom OTL i w okno (Własne opcje skanowania/Script)wklej:

Kliknij Wykonaj skrypt.Zatwierdź restart komputera. Zapisz raport, który pokaże się po restarcie. Następnie uruchom OTL ponownie, tym razem kliknij (Skanuj).

Pokaż nowy log OTL.txt oraz raport z usuwania.

Użyj AdwCleaner http://general-changelog-team.fr/outils/289-adwcleaner z funkcji Delete.

Pokaż z niego log.