Komputer cały czas się restartuje

Komputer kolegi cały czas się resetuje.

Gdy włączy komputer, wszytsko idzie normalnie bios daje dzwięk że wszystko jest ok. Ale gdy załaduje sie pasek windowsa pokazuje sie czarny ekran ze cos tam komputer zle sie zamkna czy cos. I jest tam mozliwosc wyboru : Uruchom Normlaie, Uruchom z ostatnio dobrymi ustawieniami i tryb awaryjny. Cokolwiek by nie kliknął to komputer nawet nie zdąży pokazać “Zapraszamy” gdyż odrazu sie resetuje i tak w kółko.

Kolega podejrzewa że to moze byc zasilacz.

Co z tym zrobic :?:

Czy pozostaje tylko " C format" :expressionless:

Pzdr. Jackeer.

Może byc to wirus ,po ktorym system nie wstał, moze od jakiegoś programu.Nic nie zrobisz. :expressionless: Format C

dobra to tak. to nie jest zasilacz w żadnym przypatku. “dawid12345” dobrze piszesz z tym że nie do końca bo format c to ostateczność ja racze podłączyć dysk pod inny komputer i przeskanować anty wirem najlepiej z aktualnymi sygnaturami wirusów. jeśli nie ma takiej możliwości to przeskanuj go z live cd np norton ghost 12

albo jeszcze jest możliwość sprubowania naprawy z płyty instalacyjnej widowsa jeśli po tym sie nie uruchomi to dopiero format c.

Tryb awaryjny próbowałeś?

Jaki zasilacz?

Błąd okazał się całkiem gdzie indziej…

Kolega własnie do mnie przedzwonił i powiedział że rozwiązał problem.

Błąd tkwił w rejestrze, mówił że nowy stworzył czy coś takiego, ale jak to zrobił to ja nie wiem.

Dzięki za rady.

Pzdr. Jackeer.

Uszkodzony dysk twardy masz.

A z kąd taka teoria??

Przecież w rejestrze równie dobrze mógł coś zepsuć wirus.

witajcie miałem ten sam problem

2 lata temu pisaliście ten post

komputer po włączeniu podał że brakuje mu czegoś i zainstalował coś do biosa po tym jak się zrestartował w kółko się zaczął sam restartować

trzeba zrestartować biosa i włączyć w trybie awaryjnym ja tak zrobiłem i cofnełem ustawienia o 1 dzień i wszystko chodzi