Komputer chce wszystko umiescić w koszu

Witam, od wczoraj mój komputer zwariował, chce wszystko umiescic w koszu, dzieje się to po próbie otwarcia programów, folderów itp. Antywirus nic nie wykrył. Przeinstalowałem system, po godzinie problem powrócił. komp zwolnił i nie działa klawisz delete. Mam rownież problem z włączeniem, po odpaleniu kompa pojawia sie ekran powitalny w moim przypadku HP i system nie uruchamia się, musze go “popchnać” enterem. Niczego ostatnio nie instalowałem wiec nie sadze by to miało zwiazek z jakims oprogramowaniem. Mam Win 7.Pozdrawiam

System z sieci torent czy od Microsoftu? Sytuacja się powtarza po zainstalowaniu sterowników czy jeszcze przed nimi?

A sprawdzałeś ten klawisz Del? Bo to co piszesz pasuje jak ulał do zaciętego/zwartego klawisza

system microsoft, moze to geforce, bo mam wrazenie, że komp zwolnił, po dłuższym namyśle to może po wgraniu direx coś się zaczęło dziać, a co do klawisza to nie działa i nie wiem jak to sprawdzić

Podłącz inną klawiaturę i zobacz czy nadal tak się dzieje

tak to wina klawisza delete, da sie to naprawic samemu czy serwis? to jest laptop hp, pozdro dzięki