Komputer ciągle mi się restartuje podczas gry

hej, mam oto taki problem z komputerem. Otóż obojętnie w co gram, to zawsze po jakimś czasie na nowo uruchamia mi się komputer. W Fifie nie mogę rozegać nawet 1 meczu! !!

Oto parametry mojego komputera:

AMD Athlon™ 64 X2 Dual

Core Processor 3600+

2.01 Ghz, 1,00 GB RAM

NVIDIA GeForce 7600 GS

typowa niewydolność zasilacza, ale…

jeżeli masz możliwość daj inny

-napisz jaki masz teraz…

Może ma np. Enermax Infinity, a Ty mu piszesz, żeby zmienił na inny :?

wg. mnie to cały problem, kolega ma takiego i można śmiało powiedzieć że jest to kaloryfer, miał identyczną sytuację, okazało sie że procesor miał 102°C no i cały komputer zostawał automatycznie resetowany w celu zapobieżenia uszkodzenia procesora. Owszem może to też być zasilacz ale jeżeli kiedyś wszystko chodziło to niby czemu teraz miałoby nie chodzić, no chyba że Twój zasilacz wiele już przeszedł.

Może miał źle założone chłodzenie, słabo dociśnięte. Te procesory są bardzo chłodne ponieważ są robione w technologii 65 nm. Osiągają średnio około 50 stopni w stresie.

Patrykmis3 proszę nie podczepiać się pod tematy innych userów. Jak masz problem, załóż własny temat.

podaj jaki teraz masz zasilacz marka i moc

hej, a gdzie mogę sprawdzić jaki to zasilacz??? bo w dokumentach ze sklepu nie ma :frowning:

a komputer jest prawie nowy - 5 miesięcy,

ten problem pojawia się od początku

Otwórz obudowę i przepisz to, co jest napisane na naklejce…

no więc oto mój zasilacz

Mustang Model ATX KY-400W

Na śmietnik. Szykuj Amacrox Warrior AX400/450

czyli wina leży po stronie zasilacza tak???

jeśli tak, to trzeba wymienić

i wielkie dzięki za pomoc

:smiley:

…oczywiście masz racje, problem był taki że jakiś kretyn użył złej jakości pasty która się lekko nadtopiła i spłynęła z procesora, wyobraź sobie procesor bez pasty np. podczas grania :stuck_out_tongue:

…no a tutaj winowajca, ten zasilacz jest deko za słaby co do Twojej konfiguracji, ja kupiłem taki za 40zł