Komputer do 1400 zł (z obudową ;) i wycena starego kompa

Witam użytkowników serdecznie. Pytanie takie jak w temacie, jakiego kompa można złożyć za takie pieniądze? Komputer ma być z Core2Duo na pokładzie i GeForce’m. Ma służyć do filmów, netu, obróbki zdjęć (dla brata), muzyki, a i czasem do gier (niekoniecznie tych najnowszych ;)) Chcę, żeby cały sprzęt działał zarówno jak pod Linuksem jak i Windowsem, zależy mi bardzo na tym.

Aha, mam jeszcze do wyceny starego kompa (obecnie piszę z laptopa taty, gdyż w starym spaliła się płyta główna).

Procesor: AMD Athlon 64 2800+ BOX

RAM: jakiś no name, 512 (2x256 MB)

Płyta główna (uszkodzona): Asus K8N EAYVZ

Zasilacz: Modecom Feel 2 :lol: 500W

Nagrywarka: NEC, nie pamiętam jaki model

Karta Graficzna: Radeon 9250 128 MB AGP :stuck_out_tongue:

Dysk: 160 GB SATA2, Samsung HD160J

Obudowa: Codegen, biało- turkusowa (Tak, tak był tam niegdyś Codegen 350 W :), a ojciec na zasilaczach się nie zna i wymienił i tak mi na szrota :frowning:

w 1400zł nie pchaj się w C2D -> moja dobra rada…

400zł powinieneś wyciągnąć, grunt to dobra reklama ;]

Athlon X2 3600+

Abit KN9 /-S / DFI Infinity Ultra II-M2

2GB GoodRam PRO900

Samsung 250Gb SATA II 16mb cache

Palit 8600gt

amacrox warrior ax450pnf

już lepszy ten Feel 2 niż codegen ;]

Dzięki bardzo za złożenie, myślę, że uda mi się przekonać tatę na kupno ;d

Hehe, tak myślałem, że będzie w okolicy 4 stów ;] Ale to i tak dużo za ten w cale nie najnowszy sprzęt.

Złączono Posta : 09.08.2007 (Czw) 15:08

Sorry, że jeszcze raz zawracam głowę, ale zapomniałem powiedzieć, że mam drukarkę na klasyczne złącze (HP DeskJet 840c, staroć, ale wymienić narazie nie mogę…) , a z tego co widzę ten Abit co mi poleciłeś piotrekplay takiego nie ma :frowning: Kupno DFI Infinity jest wykluczone, gdyż jest za droga ;f Jaką płyę główną do 250 zł polecacie? Czy jest przejściówka z takiego złącza na stare drukarki na USB, by uniknąć kupna innej płyty, niż ten Abit? Z góry dziękuję za odpowiedź…