Komputer do 1500zł


(Komar Pno) #1

Witam. Chcę zakupic nowy komputer. Interesuje mnie najlepszy za cene do 1500 zł

Z góry dziekowac Wam


(Keymen3) #2

viewtopic.php?f=19&t=267420&hilit=zestawy+komputerowe


(Bover123) #3

a nie lepiej dolozyc troszke kasy i miec lepszy nawet duzo lepszy? bo czasem wystarczy te 100 zl dolozyc czy 200 i miec duzo lepszy komputer niz sie planowalo za te zalozmy 1500:P warto pochodzic po sklepach czy po necie:) znam to z wlasnego doswiadczenia:) :smiley:


(Jarek Maj) #4

Myśle że zawsze warto dołożyć :slight_smile: ale nie zawsze można :stuck_out_tongue: niestety :-x


(Bover123) #5

no oczywiscie :smiley: ale nawiazuje do tego ze za 1500 zl nic dobrego nie wyjdzie.....moze zle...wyjdzie ale za pol roku (no moze rok bo teraz kryzys to moze przemysl komputerowy nie bedzie sie sprawnie rozwijal :lol: ) ten 'nowy' sprzet bedzie..a raczej nie bedzie spelnial twoich oczekiwan:P


(Jarek Maj) #6

No masz troche racji ale nie demonizujmy. komar.pno nie określił dokładnie swoich wymagań co do sprzętu jaki chce więc nie wiem czy ten nowy sprzęt który złoży za 1,5K nie będzie spełniał oczekiwań jeśli teraz jedzie na platformie z np. z jakimś pentiumem 1,5Ghz to napewno się nie rozczaruje, ale patrząc z drugiej strony napewno nie będzie to cud maszyna może w lipcu by złożył w tej cenie coś lepszego a teraz no niestety co zrobić albo się z tym pogodzić albo przeczekać kryzys... tylko jak długo?


(Keymen3) #7

Wszystko to zależy od potrzeb, a założyciel topicu takowyż nie podał...


(Komar Pno) #8

No mam Pentiuma 1.8 takze wiecie i Radeona 2400 HD liczę że jeszcze moze ze 100 bede w stanie dolozyc


(Jarek Maj) #9

Prosze a tu masz link do tematu : viewtopic.php?f=19&t=267420