Komputer do 1700zł

jak to niechlujnie? a to kompa można złożyć źle i dobrze? :stuck_out_tongue: toć wszystko w kompie ma swoją dziurę, nic źle nie podłączysz :roll:

a ja się boje że mi dadzą używane części wole samemu

w domu

a to tylko płyte przykrecasz do obudowy i procesor montuje się z wiatrakkiem reszte to łatwe

zdziwiłbyś się jak potrafią składać w sklepach w warszawie (nie mam tu na myśli seryjnych formowych jak Vobis). podobnie jak w hipermarketach.

Złączono Posta : 05.08.2007 (Nie) 20:36

i tak ci mogą wcisnąć :slight_smile: prosta metoda - otwarcie pudełka i naklejenie stickera na sprzęcie (jako wymówka otwartego pudełka). 100% gwarancję nie używalności masz w hurtowni gdzie sprzedają detalicznie :slight_smile: np. Action.(choć od jakiegoś czasu już tam nie kupuję).

e z vobisu mam starego kompa

jak go kupowałem to miał najlepszy procek jaki był pożliwy

Złączono Posta : 05.08.2007 (Nie) 20:37

JA JESTEM Z ŁODZI A ZNASZ HURTOWNIE OL-MAR ARCOMP

Złączono Posta : 05.08.2007 (Nie) 20:42

JAK MYŚLICIE STARCZY TAKI KOMP na 1.5 roku terez mam 13 lat do 15 lat starczy mi oczywiście jak wyminie później grafe proc dodam ramy na 4gb

starczy, najwyżej wymienisz kartę graficzną na nowszą za rok. i dodasz ramu.

Mam pytanie czy głośniczek ten co jest podmięty do płyty głównej to jest w obudowie jak kupie i czy taśmy będe musiał kupować czy dostane w podespołach

głośniczek jest dostarczony razem z obudową, kable będą w komplecie z płytą główną, a zasilający główny z zasilaczem.

jak będe chcieć mieć viste to nie będzie cieło na grach i vista sama wersja ultimate

wystarczy ci home premium albo buiseness (odpowiednik xp proffesional). ultimate ma za dużo bajerów których nie wykorzystasz… nie warto przepłacać.

a ty jaką masz confink kompa i zystem bo ja bym wolał bussines

Można. Sam na własnej skórze sie przekonałem.

Nie wstawili mi żadnej zworki na cd romach :lol: :x

popularne jest też wciskanie starych taśm IDE (40żyłowych) przy montażu napędów.