Komputer do 3000zł - z monitorem i systemem

Znajomi chcą złożyć komputer, ale się na tym nie znają. Poprosili mnie o pomoc, i złożyłem taki zestawik. Chodzi mi o to, czy nie macie jakichś zastrzeżeń do konfiguracji.

Procesor: AMD Athlon 64 3000+

Płyta główna: Asus M2N-E nForce 570 Ultra

Pamięć RAM: GoodRAM DDR2 1GB 667MHz

Karta graficzna: GeForce 7600 GS Galaxy 256MB HDTV & DVI (500/1400 1.2ns) (PCI-E) Zalman

Dysk twardy: Seagate 160 GB Barracuda 7200.9 (8MB, Serial ATA II, zapis prostopadły

obudowa do wyboru, koszt około 80 zł myślałem o tej

Zasilacz: Zasilacz do obudowy Chieftec (GPS-450AA-101A) 450W tak wiem mogłem wybrać fortrona z allegro - ale znajomi nie mają tam konta.

Napęd optyczny: LG SuperMulti DVD+/-RW GSA-H10N BOX black (zapis 12x DVD-RAM)

System operacyjny: Windows XP HE OEM

Monitor: 17" LG Flatron ez T710BH TCO`99

Komputer będzie służył głównie do użytku domowego, w tym pogrania w parę gier.

Jak za te cenę to nieźle tylko procek troszke słaby ale jeśli mówisz że komp ma być do pracy to w takiej kategorii to może być jak najbardziej ten modelik :mrgreen:

Możesz dać Athlona 3200+ oraz tą Płytę http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=30746

Bo tamta to dla maniaków podkręcania a ta jest w sam raz :mrgreen:

Ile kasy?

Trzeba zmienić sklep.

3000…

To nie będzie przez Internet - odbiór osobisty! Wychodzi taniej!

Odbiór osobisty, ale nie w komputroniku! Najdroższy chyba… :frowning:

3k wystarczy.

Tej płyty nie polecam. Chipsety z seri nFroce 570Ultra/Sli mają wady. Chyba raczej nie udało się ich jeszcze usunąć.

Dlatego profilaktycznie DFI Infinity M2/G Ultra nForce 4 cena podobna, dysk Samsung SpinPoint lub Segate Barracuda 250 GB, 16MB buforu o oznaczeniu na końcu AS.

sklep proponuje http://www.znak.pl duży wybór, niskie ceny i nie plombują.

Ale mówię wam! Przy odbiorze osobistym wychodzi taniej niż w znaku! Tak mówili, a raczej mnie nie okłamią…

Czytając tam regulamin, jakoś nei natknełem się na wzmiankę o tym, że jeśli odbierze się towar osobiście to obniżają ceny…

Zapewne nie powiedzieli ci że oni poprostu wtedy nie obniżają cenn, lecz nie wliczają kosztów przesyłi :stuck_out_tongue:

Nawet jak byś zamówił w znak.pl razem z przesyłką, to by ci wyszło taniej :slight_smile: