Komputer do 800zł

Nie tylko chodzi o zasilacz - ramki, dysk, dvd, obudowa - wszystko szajsowate i tak zwane no-name.

Nie kupuje się komputera z nieznanymi osprzętami :wink:

Nom też prawda, ale jakoś na pierwsze mi przyszedł zasilacz podpisany: “bardzo dobry, wydajny i cichy zasilacz”, albo przy ramach “Super wydajne!!” Tylko się śmiać przy takich aukcjach…

E tam wiecie co, każdy lubi swoje, i siebie się słucha, w każdym miejscu jest napisane, że INTEL ma nowszą technologię niż AMD to samo z geforcami - ja wiem co mówię używałem AMD i Radeona, ale lepiej się pracuje na Intel i GeForce, lepsza wydajność, niech ktoś pójdzie do sklepu i zapyta co lepsze AMD czy INTEL, a jak komuś się nie podoba to niech kupi se amige czy jakiś chiński procek a najlepszym rozwiązaniem jest przetestowanie 2 firm, ja tak zrobiłem, a wy używacie od początku jednej firmy i tak do końca i mówicie “Ja używam od początku AMD i jest najlepszy” lub “Nie testowałem innech rozwiązań, sprzętu itp. ale mówię AMD najlepszy” Jak ktoś chce cokolwiek powiedzieć powinien zrobić porównanie :smiley: Czekam na PW lu na GG, to pogadamy w męskim stylu :arrow: I tak jeszcze raz przeczytałem post Stara i pisze on wybór przeogromny TO JESTEM CIEKAWY CZEMU NIE PODASZ OD RAZU PODZESPOŁÓW BO TO CA JA WIEM NP.: PAMIĘCI MAJĄ PO 1200Mhz A PŁYTY OBSŁUGUJĄ TYLKO 1066Mhz, nie każdy się na tym zna, NO PODAJ CWANIAKU CZĘŚCI :stuck_out_tongue: