Komputer do Gier?

Witam znalazłem na allegro komputer http://www.allegro.pl/item334216979__phenon_quad_4gb_ddr2_500gb_hdd_8600gt_1gb_ddr.html jak myślicie czy nadaje się on do najnowszych gier??

NIE! !!

Karta- chwyt nie wykorzysta nawet 512mb a co dopiero 1gb do najnowszych gier to co najmniej 9600gt/8800gt ewentualnie 8800gs

Zasilacz- nie wiadomo co to ale na pewno nie dobre

procesor- lepiej penrym dwujajowy

Ale ta karta graficzna ma 1GB pamięci to chyba dużo

A jednostki cieniujące? Prędkość GPU, wogle proces technologiczny gpu? A szybkość pamięci?

Zestaw na PDC/c2d i 8800gt (+ jakiś dobry zasilacz) były 100x wydajnieszy w grach!!

A jeśli chodzi o penrymy to lepiej poczekać bo amd dopiero ma wypuścić poprawione modele!

Ale ten silnik graficzny tego nie wykorzysta :!: Zanim wykorzysta tyle to ci prędzej zacznie gra przerywać.

EDIT

Żółta`Ciżemka chyba ci chodziło o Phentomy a nie penrymy.

I to jeszcze pamięć DDR 2

A obudową można najwyżej sobie żyły podciąć :wink:

Racja, ale obie nazwy na P

Więc mogli byście mi złożyć komputer do najnowszych gier w granicach 2 tyś zł

Adres??

A tak na serio, zobacz w moim podpisie jest dobry zestaw :wink:

Można w nim zmienić ew. dołozyć do procka zaoszczędzając na karcie (8800gt) na lepszy (patrz bez karty muzycznej i obudowy :wink:

Jeśli komuś nie pasuje można inne ramy(ocz, crossair)…ale te moje są też bardzo dobre

No procesor to można na E2160 (OC i będzie dobrze) zasilacz można na Modecom MC-400.

Procesor: e2160 ( kręcisz do 3Ghz)

Płyta główna: Asus p5kc

Ramy: 2x1Gb Geil/Patriot 800Mhz

Karta graficzna: Galaxy/Palit 8800GT 512mb (oba nieźle się kręcą)

Zasilacz: MC-Modecom 400

jakieś chłodzenie

I mieścisz się w granicy 1500zl:)

Ploki622 ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post.

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Za 2k można jakiś c2d kupić np. 4500. Ja osobiście nie brał bym PDC.

alienuch20 , 400W powinno wystarczyć tyle że z chifteca/crossaira! Ale jak już koniecznie z modecoma to 450W!

I jak napisał destroy wyżej lepiej zainwestować w mocniejszy zasilacz np. 450W Chifteca-dla pewnosci

Napisz co najmniej trzy sensowne powody dlaczego nie pchałbyś sie w PDC.

JA OSOBIŚCIE!! Ja sie ciebie nie pytam co ty byś brał a co nie. Nie chce mi się kłócić, bo każdy ma inne poglądy.

Ale ok: mi osobiście wystarczy jeden powód, podkręcanie - czyli bardzo skrócona żywotność dla kogoś to może nie być problemem jak będzie wymieniał proca za 2lata. Wolałbym kupić sobie coś z amd ( można kupić tanio bardzo dobrą płytę główną co taka sama kosztowałaby pod intela drożej ok.100-200zł - a proce nie są takie złe).

Z tego co wiem to PDC bardzo dobrze się kręcą, ale oczywiście z dobrym chłodzeniem. Nawet do ok. 3,5 GHz :mrgreen:

Żółta`Ciżemka ,

Spokojnie mamy święta tonuj. nie którzy mają głupkowate poglądy nie brałbym “bo nie”

Proc osiąga takie same wyniki w oc jak E4XXX , ma mniejsza pamięć drugiego stopnia co nie wpływa znacząco na wydajność.

Co do płytki … tak pod AMD kupisz za 160zł , ale pod Intela kupisz za 190zł bardzo dobrą płytę.

http://www.proline.pl/shop.php?prodid=GIGABYTE+P31-DS3L