Komputer do gier!

Mam takie pytanie! Czy na karcie GeForce 9800 GTX+ 512 mb zagram w crysisie na najwyzszych?

  1. Czy na karcie Radeon HD 4850 512 mb tez zagram na najwyzszych?

  2. Czy aby na pewno Na radeon hd4870 512mb zagram na najwyzszych w crysis?? Nie pytam którą z tych kart brać tylko czy pojdą gry! Na max detalach!

Konfiguracja kompa:

Intel pentium dual core e5200

Scythe ninja mugen 2 / Pentagram karakoum

Msi p45 neo2-fr

Karty powyzej

corsair 450w

Prosze o odpowiedzi!

także to samo pytanie?? czy pojdzie głównie na RADEON???:)szczurek21 tez wlasnie mnie to interesuje :stuck_out_tongue: [bo skladam kompa]

Według mnie powinieneś bo ja na pc w podpisie jakimś cudem gram prawie na full oprócz paru bajerów i śmiga aż miło

Zagrasz :slight_smile:

Zagrasz :slight_smile:

Zagrasz :slight_smile:

Jaką sumę chcesz na to przeznaczyć? Bierz readeona :stuck_out_tongue:

ja to chce kupic : Radeon 4870 Sapphire 1GB/256BIT 2xDVI (PCI-E) [najbardziej chyba oplacalna, ladnie sie kreci i duza wydajnosc z czego slyszalem[polecana] :smiley: :smiley: :o

Na tym twoim radku na pewno ci tylko ze 1gb musisz miec duży monitor bo gierki tego nie wykorzystają ;d

A lepszy jest ten GeForce 9800GTx + czy moze radek HD4850 ??

monitor SAMSUNG 22" SyncMaster T220 :slight_smile: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

a i radeon lepszy… lepsze ma teraz taktowania ogolnie wydajnosc:) a GForce jak juz to seria GTX ktora troszke kosztuje ale piekno=cenie [haha] : :x :lol:

Radeon HD 4850 lepszy jest. Jaką kwotę chcesz przeznaczyć na karte ?

Do 600zł max!

Aha jeszcze jedno: Słyszałem że GTA IV Też ma kolosalne wymagania ;d pójdzie mi na najwyższych Na hd4850??

Aha Ramy mam : Patrioty 2gb 2 x 1 gb 800 Mhz!

A może jakiegoś radka hd4850 zalmana z chłodzeniem lub cos ;p?

(odpowiedzcie na kazde pytanie =D> )

tak

http://www.agito.pl/seria-hd-4000/sapph … 33148.html

Jak Ci przy drogo to ;

http://www.agito.pl/seria-hd-4000/palit … 34020.html

bierz sapphire [bardziej sprawdzony], aha GTA IV i tak bedzie sie przycinac na RADKU. obojetne jakim. a dlaczego? bo to jest blad tworcow gry. wystarczy znalezc patha ktory jest w necie ktory naprawia ten blad i dograc do gry:):slight_smile: :smiley: :smiley: :stuck_out_tongue: wszystko smiga. gdzies na forum czytalem tutaj :stuck_out_tongue:

Nie będzie cieło :smiley:

Ja jutro będę miał GTA IV mam nadzieje ze na moim sprzęcie pogram sobie bez żadnych problemów na full. Mój nowy rekord 3DMark06 15244 :smiley:

Nie! Nie pójdzie na najwyższych, ta gra ma z tymi radkami (jak i z innymi wieloma kartami) problem, jest ona źle zoptymalizowana. Może wyjdzie jakiś patch ale do tego czasu nie zagrasz na najwyższych

:?: 1. To zle :frowning: :frowning: A z GeForcem 9800 GTX+ też taki problem będzie ;P??

  1. Te karty obsługują OpenGl 2.1 To oznacza że wszystkie gry w trybie opengl będą lepiej graficznie :P??

Podobno ta gra lepiej sobie radzi z GeForcami i nVidia wypuściła stery do kart, które wspierają GTA IV

Ponawiam pytanie

  1. Te karty obsługują OpenGl 2.1 To oznacza że wszystkie gry w trybie opengl będą lepiej graficznie ??

Ja mam kartę GeForce 9500GT 512mb i w crysisa gram na full detalach i średnio 30, 35 klatek…