Komputer dziwnie się zachowuje i "zacina"

Witam

Mój komputer ostaniami czasy strasznie się wlecze, szczególnie przy starcie Windowsa, do tego mam wrażenie że ktoś jakby coś robił na nim, miałem sytuacje że ikona programu była podmieniona na szczęście tylko grafika (mam nadzieje bo skrót był dobry), skanowałem komputer antywirusem avg oraz Malwarebytes’ Anti-Malware ale nic nie znalazł, dla uspokojenia byłbym wdzięczny jeśli ktoś sprawdzi logi z programu OTL :

http://www.wklejto.pl/102866

http://www.wklejto.pl/102867

mam także log z programu HijackThis:

http://www.wklejto.pl/102858

Przeskanowałem także antywirusem online Eset i znalazł on infekcje w postaci “win32/adware” (niestety nie wiem czemu nie było dokładniejszego opisu infekcji, dodam tylko że został on znaleziony na dysku niesystemowym), przypominam że avg ani anti malware tego nie wykrywa, prosze o pomoc, pozdrawiam

Uruchom OTL i w okno (Własne opcje skanowania/Script)wklej:

Kliknij Wykonaj skrypt…Zatwierdź restart komputera. Zapisz raport, który pokaże się po restarcie. Następnie uruchom OTL ponownie, tym razem kliknij (Skanuj).

Pokaż nowy log OTL.txt oraz raport z usuwania.

Użyj USBFix http://www.teamxscript.org/usbfixTelechargement.html

Kliknij w nim na przycisk “DELETION” (jeśli jakiś folder nazwałeś muza lub muzyka to zmień na inną przed użyciem USBFix.).

Daj raport z tego narzędzia.

Najpierw po pobraniu USBFix przeskanuj jego instalkę na virustotal.com :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Potwierdzam :slight_smile: Raz pobrałem sobie robala nie USBFix’a :smiley:

A tak apropo można sobie kupić USB Disk Security i już nigdy nie bać się, że przyjdzie mi podawać logi z OTL’a przez Pendriva :slight_smile: