Komputer dziwnie się zachowuje, po restarcie jest ok

Witam, posiadam sprzęt jak w podpisie… Mam taki problem otóż po jakiejś godzinie użytkowania komputera dzieją się dziwne rzeczy - np. ściągne program który jest zapakowany w archiwum i przy końcu ściągania BŁĄD CRC Plik jest uszkodzony… Winrar i 7 Zip pokazuje to samo, albo nie chcą się otwierać strony w internecie, otworzę inna przeglądarkę to odrazu strona wskakuje bez żadnych problemów i zaznaczę, że ten plik co pokazywało że jest uszkodzony w nie wyjaśnionych okolicznościach naprawił się po ponownym uruchomieniu komputera ? tak się dzieje już dosyć często, że dzieją się dziwne rzeczy, gdy zrestartuję kompa wszystko chodzi elegancko. Wymieniłem ostatnio trochę części min: Pamięć 2x2 ddr2 Goodram na pamięć 2x2 gb ddr2 OCZ, dysk 1 TB na dysk 1.5TB, wymieniłem obudowę ( ale to nie ma chyba nic wspólnego…) oraz zainstalowałem Windows 7 64 Bit, nie mam pojęcia przez co się tak dzieje bo wszystko zrobiłem w jeden dzień i nie zdążyłem po kolei każdej z tych rzeczy sprawdzić. Dysk nie ma żadnych bad sectorów itp, zapomniałem, jeszcze gg Crash reporter co chwilę pokazuje a mozilla Raport o błędach czy coś takiego… nie wiem co mam z tym ustrojstwem zrobić. Proszę o odp

moim zdaniem jest to wina nowych ramów. Jeżeli masz jeszcze te poprzednie to włóż je z powrotem i poobserwuj czy się coś dzieje