Komputer już mnie do szału doprowadza! <<---

Odinstaluj… Normalne, że takie ostrzeżenie wyskakuje.

Przy poprzednim komunikacie (look up) nacisnąłem Tak i pokazało się kolejne ostrzeżenie:

Win Comm supports many free software products through its advertising relevancy technology. If you remove Win Comm from your system, certain free software may no longer function properly and you may have to reinstall them from a backup. Are you really sure that you want to remove Win Comm from your system?

Shark, jesteś na 100% pewien, że nie zagrozi to systemowi?? Bo ja mam przeczucie, że jednak coś będzie nie tak. Zawsze ten plik miałem na każdym systemie bodajże i nie wiem czy bezpiecznie jest go usunąć.

A do czego wogóle służy ten plik??

TO jest jakiś ■■■■ z azuresa … :frowning: :frowning: :frowning: :frowning:

Wywal wciśnij OK a jak nie zadziała to NO :roll: :roll: :roll:

Nie bój żaby, żaba w wodzie nie ubodzie … :stuck_out_tongue:

Usuwaj w ciemno. Przecież system pyta zazwyczaj tylko raz.

Aplikacja WinCom. exe jest typowym spyware, umożliwia zdalne pingowanie - to może być przyczyną Twoich problemów.

Zobacz sam

Te info to zwykły pic, słuchaj asteriska.

Kidyś złapałem takie coś, co miało nawet

deinstalator - ale do jego aktywacji potrzeba

bylo rozwiązać zadanie logiczne - i to po angielsku.

Takie badziewie !!

Usunąłem Win Comm i wszystko OK :lol: :P. Ale z HijackThis nadal nie mogę… Próbowałem też programem RegCleaner i to samo, nie do usunięcia.

UPDATE

A co z tym DSO Exploit?? Bo jak skanuję kompa Spybotem, to ciągle mi się pokazuje. Niby usunięto, ale i tak powraca?

Muszę odświerzyć temat…

Shark - napisałem, że nie mogę usunąć tego WinComm.exe z Hijacka, a Ty napisałeś, żebym usunął Azureusa, Torrenta - usunąłem nawet Irfan Viewa, trochę się zmieniła nasza rozmowa i zjechaliśmy z tego tematu. Nadal nie mogę usunąć tego WinComm z HJ, co jeszcze może to blokować??

Pomyśl, czy wchodziłeś na jakieś podejrzane stronki i czy uzywasz jakiegoś progrtamu zawierającego spyware etc.

Własnie, powraca, kilka tematów o tym jest na forum :slight_smile:

usuń w trybie awaryjnym, i sprawdź w rejestrze wpisy, start uruchom regedit

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run-

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\RunOnce

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\RunServices

  1. Jak wejść do trybu awaryjnego w Win XP?? :smiley:

  2. Mam usunąć te wpisy, które mi podałeś, czy co??

boczi - na podejrzane strony mógł wchodzić móg brahol i może to przez to, bo ja za każdym razem jak mam problem z kompem, to się dziwię co takiego mogłem zrobić, a to właśnie on :-D.

UPDATE

Raczej żadnego szpiega w kompie nie mam, bo przeskanowałem z tego wszystkiego kompa tymi programami:

  • Ad-Aware

  • BSP Spyware Remover

  • CWShrader

  • Spybot Search & Destroy

  • SpySubtract

Każdy wykrył chociaż dwa niechciane pliczki. Nie które więcej nie które mniej i pousuwałem wszystko. Ale komputer nadal łazi mi jak żółw… Denerwuje mnie już to zacinanie i resetowanie. A czy DSO Exploit może być tego powodem??

UPDATE 2

Nie tworząc już nowego tematu, zapytam tutaj:

Jaki program polecacie do usuwania Spyware, Malware itp. Pomijając już CWShrader i Spybota, bo ja używam Ad-Aware, BSP Spyware i Spyware Doctor, to pokoleji jak saknuję kompa nimi co prare dni, to każdy coś wykryje. Jak Ad-Aware nie wykryje wszystkich, to pokończy BSP Spyware i odwrotnie pewnie też by było. Jest jakiś jeden a porządny??

Dokładnie te spyware są ze stronki z plikami torrenta (nie napisze jakiej)

Ale przeskanowałem komputer tyloma programami i co, jeszcze niby w komputerze są?? Chyba nie możliwe!

Gdy uruchamiasz ponownie kompa, i gdy masz na dole DEL … kliknij F8

Jak najbardziej, DSO jest powodem

http://www.searchengines.pl/phpbb203/in … opic=11522

No to ja już nie wiem sam co robić z tym DSO Exploit. Próbował ktoś pozmieniać te wartości w rejestrze?? Był jeden taki temat i podobno komuś pomogło…

Przegrzeb te tematy; masz tam rownież o zmienianiu wartości w rejestrze! :slight_smile: Ludziom pomogła ostatecznie ta podmianka!

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … so+exploit

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … so+exploit

Uff, udało mi się usunąć to DSO Exploit :-D.

Ale komputer chodzi mi tak samo jak wcześniej! :evil:. Normalnie już nie wiem co się z nim mogło stać! Dzisiaj jeszcze raz przeskanowałem komputer - Anti-Trojan Shield, Trojan Remover, AntiVirenKit 12, CWShradder’em i jeszcze paroma innymi i nadal komputer chodzi bardzo wolno. Dzisiaj chciałem coś kumplowi nagrać na płytę i nie szło, bo komp chodził bardzo wolno i się zacinał co chwile. Wyczyściłem dysk programem Advanced System Optimizer 2 i SystemCleaner i nie pomogło. Zrobiłem defragmentację dysku programem Diskeeper 9 i tak samo nie pomogło. Pousuwałem WinComm.exe i WinLock.exe jednak to też nic nie dało.

Jedyne co mi do głowy przechodzi to to, że mam być może za dużo programów anty spywarowych?? No bo sam nie wiem… Macie jeszcze na to jakieś pomysły?? Bardzo proszę o pomoc!

a odinstalowałeś Webreebates itp ?? odinstalowałeś azuresa ? :wink:

No Shark ile razy mam Ci pisać, że nie instalowałem wogóle żadnego z tych programów. Ani KaZyy, żadnego P2P. Sory, że tak ostro, ale… :-D.

A może jest to przyczyną uszkodzonego dysku, albo ramu?? Bo po formatowaniu i przez miesiąc było OK, a potem coś się musiało stać.

Może przydać Ci się WinPatrol.