Komputer który sam się wyłącza

Witam, mam następujący problem. Problem dotyczy mojego komputera w pracy. Gdy wychodzę do domu zostawiam komputer na noc właczony, tylko monitor wyłączam i jak przychodzę rano do biura to komputer jest jakby wyłaczony - zawieszony. To znaczy nic nie moge uruchomić jakby był wyłaczony, ale dioda kontroli dysku się śweci i monitor też właczam. Jednak nic nie moge zrobić tylko pozostaje reset twardy. Mam tak ustawiony komp że co 10 minut wskakuje mi monit o hasło, tak nakazał szef. Jak tak dalej pójdzie padnie mi dysk i tego sie boje, prosze o pomoc i porade co zrobić. Komputer musi być właczony całą dobę bo mamy sieć w pracy. Pozdrawiam i czekam na pomoc sebcioseb

podaj konfiguracje tego komputera łącznie z zasilaczem

Podepnę się pod temat, gdyż mam ten sam problem. Komp taki jak w podpisie. Zasilacz pewnie jakiś przedpotopowy bo komp ma 6 lat… Tylko że czasami się uruchomi, a czasami wyskoczy BSOD i reset…

Ale po włączeniu kompa to co się pokazuje? Może przechodzi w stan wstrzymania. Zobacz sobie w panelu sterowania, w opcjach zasilania…

Mnie też sie wydaje że to chyba stan wstrzymania

W opcjach zasilania nie mam właczonego stanu wstrytzmania. Mam wstrzymanie systemu -nigdy