Komputer lub laptop

Witam

musze w niedługim czasie zmienić kompa dysponuje z moze 2300zł i teraz nie wiem czy wziąc laptopa czy stacjonara. mój obecny komp to

amd atchlon 64 3000+ 1800mhz

karta ati radeon x1300 256 ram

pamiec 1024

dysk 160gb

wiec nie wiem czy go sprzedac czy zostawic w tej chwili w gry nie gram może w cs od czasu do czasu zajołem się programowaniem i webmasteringiem wiec co byście mi polecili kompa czy laptopa

weź stacjonarnego laptopy za cenę są słabe a komputery odwrotnie ale masz już monitor czy chcesz tylko skrzynkę

według mnie bierz laptopa jakiegoś z dual core w granicach 1700 zł się wyrobisz plusem masz to że zużywasz o wiele mniej energii itp. jeśli czasami się przemieszczasz itp. to jeśli masz taką możliwość to kup laptopa a stacjonarny sobie też zostaw.

boshi , masz monitor LCD ? Czy nie ? Jeśli nie to możemy złożyć kompa z skrzynką i monitorem…

Laptop ma sens, jeśli naprawdę potrzebujesz przenośnego kompa. Piszesz, że masz zamiar zająć się webmasterką, a do tego przydałby się większy monitor. Za taką sumę będziesz miał solidnego kompa, a laptop taki sobie.

onitor kupilem z 3 miechy temu 22 calowy sync master wiec mam

za 2300 nie kupic nic na centrino 2, na nootebooku nie zagra, noi niech napisze do czego bedzie dokladnie uzywal kompa (ma 22" porzadny monitor).

Mój kolega też chce kupić kompa.On tylko na nim mało gra i słucha muzy i ogląda zdjęcia.Chce kupić komp za 3500tys. .

Co mu polecacie,bo ja stacjonarny

co nie zmienia faktu, że za 2300 nic nie kupi na Centrino 2 z penrynem (może jakiegoś acera shitera na allegro) na Toshibe lub Asusa trzeba 3k.

Edit: dokladnie napisal ze nie gra gry w tej chwili, a nuż w zimie bedzie mial dosc pisania kodu i nie bedzie mogl spac bo bedzie chcial zagrac w cod5?

no tak ale gry już mie mało interesują może od czasu do czasu cs ale to też już tak sobie i nie znalazło by się jakiego do 2300 zlotych intelcore 2 duo graifka jakis radeon lub gforce pamięc 2gb moze trochę wiecej. i monitor dość duz czyli 17 calowy lub wiecej i jakiej firmy byście polecili toshiba jest dość droga a może HP jakiego??

:smiley:

http://allegro.pl/item451971294_vbi_s96 … owice.html

Lub inny S96S, Compal FL90, sprzęt bez systemu to zostaję na system, chyba że masz.