Komputer marzeń - Aukcje internetowe

Witam założyłem takiego oto posta byście umieszczali wyłowione przez was aukcje “komputer marzeń”

Ja znalazłem taki zaczepisty który napewno każdemu by się przydał i nawet cena jest całkiem całkiem :mrgreen:

http://www.allegro.pl/item188098633_superokazja_2x2_4ghz_2gb_8800gts_500gb_gv_raty.html

http://www.allegro.pl/item187403355_intel_core_duo_2_e6700_gf_2x8800gtx_raty_wawa.html

Czekam na wasze propozycje :slight_smile:

raczej nie całkiem :stuck_out_tongue:

za 5 k bym sobie złożył komputerem marzeń a ten zdecydowanie się do takiego niezalicza :smiley:

zamiast tak drogiej płyty głównej kupiłbym o połowe tańszą bo ta to jedynie zapalonym overlockerom sie przyda a ja niekręce sprzętu :slight_smile:

grafika też niebardzo jak dla mnie bo … jedyne w co gram to Q3 arena :mrgreen: i to żadko ostatni raz grałem ze 3 miechy temu :stuck_out_tongue:

jedynie procek z tego zestawu fajny i obecnie już tani bo ok 800 zł na skąpcu ;]

ramu mało za 5 k bym złożył kompa z 4 GB ramu :slight_smile: i z mocniejszym procem tym 2,67 ghz obecnie ok 1100 zł :slight_smile: i z 1 TB dysku twardego :stuck_out_tongue:

to samo co author_vision. za ta kasę złożyłbym sobie o wiele lepszy komputer. w moim przypadku służyłby do grafiki.

Logic Q4 z zasilaczem Modecom Feel 500W

Pochodzi z miesiąc i 5k pójdzie z dymem, za 5 tyś, można lepszy złożyć.

Ten drugi, za 14 tyś, pobór prądu będzie w okolicach 400W, buda za 14 tyś i tani tracer, CoolerMaster, Antec lub inna porządna, taka z folii aluminiowej za ~50 zł wpadnie w drgania, dysk WD są wydajniejsze. Jak ktoś ma $ i nie myśli to kupi.

heh niezwróciłem uwagi na zasiłke … :stuck_out_tongue:

ale faktycznie przy sprzęcie za taka kase taką zasiłke dać … :shock:

a co do drugiego kompa za 14 k to za chiny bym tego niekupił nawet gdybym miał kasy jak lodu :stuck_out_tongue:

za tą kase bym złożył bardzo wydajny komp do moich potrzeb (obróbka wideo) i świetnego laptopa bym kupił i jeszcze by zostało kaski :slight_smile:

Złączono Posta : 23.04.2007 (Pon) 10:41

masz złe zdanie o budach colermaster ? :>

bo przyznam że mam zamiar kupić bude tej firmy …

dokładnie ten model

nie

z folią to do tracera, ale ten cm nie jest taki idealny.

Ciekawe jak niby 2x 8800gtx pracuje w sli na commando i965p pcie-e 16x i 4x elektryczne.

Rozwiązanie dla hardcorowców :smiley:

http://www.allegro.pl/item186338076_meg … awass.html

Fajna buda 8) Ale 20k to mało kto jest w stanie wydać na komputer :smiley:

Może i nawet fajna ale…Lakier na obudowie jest bardzo nietrwały - od byle dotknięcia pojawiają się wielkie rysy 2) zdejmowany przedni panel jest z plastiku a jego demontaż jest bardzo niewygodny i “nielegancki” - trzeba po chamsku wyrwać go obudowie. 3) zaślepki napędów nie dają się wyjmować inaczej niż po zdjęciu panelu przedniego, co bardzo wkurza, przy częstym podpinaniu dysków 4) krawędzie w środku są ostre jak w dziadoskich obudowach za 60 zł. OGÓLNIE - nie polecam. Lepiej dołożyć do Chiefteca… :twisted:

Ja mam obudówke NZXT Trinity i jest git :wink:

Co do tych kompów mam takie pytanie, po co są dwie karty graficzne ?? Może ja żle przeczytałem cz y coś … ??

2 kraty są po to by łączyć je w tryby SLI lub Cross…(coś tam :smiley: )

Daje to czasami lepszy rezultat a czasami zawodzi