Komputer mi ścina w czasie gry

Witam. Mam taki problem. Komputer coraz bardziej mi się zacina w czasie grania przez internet. Bardzo jest to denerwujące gdy co chwile zacina mi się komputer i postać stoi w miejscu. W tego typu grach jest to bardzo duże utrudnienie. Wydaje mi się że to nie jest wina komputera jako takiego że jest zbyt słaby bo nie dzieje się to od początku mojej gry tylko dopiero od kilku dni.

Sprzęt :

Karta graficzna : NVIDIA GeForce Fx 5200

Procesor : AMD Sempron 2500+

Karta sieciowa : VIA Rhine Fast Ethernet Adapter

Jak coś jeszcze będzie potrzebne to napiszcie to wam podam.

Z góry dzięki za pomoc

Defragmentacja dysku + przeczyszczenie rejestru pewnie się przyda.

Podaj jakie masz łącze + jaka to gra

Zacina Ci się czy masz może lagi na łączu ?

O optymalizacji: 1 , 2 , 3 , 4

Sprawdź sobie szybkość neta i ping na Speedteście

Gra to Metin2PL

Defragmentowałem dysk już nie raz i nie dwa. Łącze mam stałe z kablówki

Dane ze speedtestu :

Download speed : 76

Upload speed : 19

Ping : 179

Przeczyszczenie rejestru chodzi o programy typu Ccleaner i Odkurzacz?

Nie dziwne ze Ci zcina gry.Masz lagi.Przy pingu powyżej 100 już ciężko grać…Jeśli mierzyłeś prędkość na polskim serwerze a grasz na zagranicznych to ping będziesz miał jeszcze większy.Sprawdź kompa na obecność wirusów i innego robactwa.Skontaktuj się z dostawcą internetu…

A w jaki sposób moge zmniejszyć ping? Komputer skanowałem AVG Anti Virus i nic nie wykrywa. Przeskanować go jeszcze czymś innym?

A nie pobierasz nic w czasie grania?Z pingiem nic specjalnego nie zrobisz w sumie(w sumie są programy typu cfos ale każdy ma swoje zdanie na ten temat, jak dla mnie to nie za dużo pomagają).Jeśli wcześniej tak nie miałeś warto skontaktować się z dostawcą internetu.