Komputer mi się bardzo przegrzewa!

od jakiegos czasu mam własnie problem z przegrzewaniem się procesora, wymieniłem wentylator na lepszy ale i tak rezultat był mały i nadal ale trochę mniej mi sie przegrzewa procesor. Gdy za bardzo się przegrzał to mi kompa resetował, co mam zrobić??

pasta na procku i wszystko git ? nie ma tony kurzu na procku ?

Wyczyść kompa dokładnie,

Zdejmij jedną stronę obudowy,

Kup radiator …

Nasmaruj pastą,

Jak nie pomoże - ładuj wentylatorki,

wentylator jest nowiótki ma zaaledwie dwa dni, a pastę też nakładałem. Mój komputer stoi pod biurkiem i to może mieć wpływ na wyższą temperaturę??

Jaki procek.

A jaka to temperatura tego twojego procka - odczytaj z biosu.

Dobry cooler i pasta i umiejętne jej nałożenie.

Zadbaj aby temperatura w budzie była jak najniższa.

powiem ci temperature z speed fana: temp1 40, temp2 54, hd0 33c.

ee speedfun pokazuje fałszywe temperatury, najlepiej z biosa a jka nie to ściągnij programik

everest home edition tam śa wiarygodniejszcze pomiary

to masz z biosa: CPU 53c, M/B 35c

Wyczyść kompa dokładnie, aby nie było kurzu! !!

mam wszystko wyczyszczone bo wymieniałem niedawno płytę główną, pamięć, zasilacz i wentylator.

I dalej nic nie wiemy,jaki procek.

Czy ta temperatura to przy normalnej pracy,czy w stresie.

Czy zrobiłeś konserwacje kompa,nałożyłeś paste na CPU i dałeś mocniejszy cooler.

Daj palec na cooler czy Cię parzy.

Tak to sobie będziemy pisać do jutra.

procesor to athlon 2600 xp, a komp mi się resetuje gdy uruchomie coś większego np. gre. już mówiłem że nakładałem pastę na procka, i dałem mocniejszy coler. a cooler mnie nie paży!

Ja mam podobny problem, po dluzszym czasie uzytkowania kompa cuchnie d niego spalenizna (ale dziala), dotykalem go i okazalo sie ze karta graficzna jest bardzo ciepla, ale mnie sie zdaje ze to wina plyty glownej bo jak mialem inna karte graficzna to tez byla ciepla. co zrobic?

za bradzo miałem podkręcone procka :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: dlatego mi się zawieszało :frowning: teraz ustawiłem go do normalnej szybkości i wszystko jest cacy :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

ZAMYKAM WĄTEK :smiley: :smiley: