Komputer mi sie zacina!

(God2019) #1

Potrzebuję waszej pomocy, awięc coś robię na komputerze aż tu mi sie komp zacina i widać na monitorze kolorowe paski, a litery są rozmyte nic niereaguje jedyne co mogę wtedy zrobić to restart. Pomojemu to jest wina karty graficznej. Mój komp: AMD Sempron 3200+, GeForce 6100(zintegrowana), 702 MB RAM, płyta główna GIGABYTE GA-K8N51GMF-RH(to napewno nie wina monitora). Proszę o szybką odpowiedz :cry:

(ksedoks) #2

1.Sprawdź chłodzenie wewnątrz kompa.Może sie karta przegrzewa albo procek.(kiedy ostatnio odkurzałeś w środku).

2.Sprawdź zasiłkę.

3.Odinstaluj sterownik i zainstaluj ponownie.

3.Sciągnij program Everest i sprawdź procesy(temp itd)

(Gracz Online) #3

Markowy zasilacz i chłodzenie to podstawa w zapobieganiu awarii komputera. Zadbaj o przewietrzanie obudowy. Dokup dodatkowy wentylator. Przegrzany procesor może powodować błędy zapisu i odczytu. Kup wentylator do dysku, (unikniesz dzięki temu przegrzania napędu) oraz dodatkowy do obudowy. Niech PC-et nie będzie piecem.

(God2019) #4

jeśli o karte chodzi to musiała by cała płyta główna bo karta zintegrowana a do tego to mi sie robi jak włącze kompa tak po 2-3min czasem to dojde do logowania i juz sie zacina więc niebardzo to jest wina przegrzewania sie sprzetu

(Rastko1) #5

godfather1991 Może spróbuj inne stery do grafy zainstalować albo zrób formata i sprawdź czy pomoże jeśli nie to będzie gdzieś coś siedziało w sprzęcie najprawdopodobniej karte graficzną szlak trafił

(God2019) #6

nic innego nie pozostaje pochodze troche na starej karcie grafiki i jeszcze sprawdze czy sie powatarza to na innej,wszystkim wielkie thx

Złączono Posta : 18.11.2007 (Nie) 14:46

nic nie pomaga żadne formatowanie sformatowałem a problem jest nadal juz sam niewiem co robić;(pomozcie;(