Komputer muli i spowolnił

Wiatm tez mam ten problem i nie za bardzoe wiedzialem jak sie tego pozbyć wiec jesli sie da to prosze o pomoc;) i dodaje log`a HijackThis

:frowning: :frowning:

Tutaj jest pelen log ehh moja wina PRZEPRASZAM bARDZO ;]

Pozdrawiam

Uwaga: Jak wklejasz loga to obejmuj go znacznikiem (tagiem) CODE lub QUOTE

Pozdrawiam Gutek2222

Start >>> Uruchom >>> services.msc >>> zatrzymaj i wyłącz Windows Auto Update Tool i Windows Tune service , w trybie awaryjnym usuń wpisy HJT a pliki i folder ręcznie

Hmm “Windows Auto Update Tool” i “Windows Tune service” zostaly wyłączone :slight_smile: ale problem był nadal… a jeśli chodzi o owe pliki :

…to ten zielony usunełem a pozostałych dwóch nie umiałem znaleść…;/ nie jestem jakims pionierem hehe ale mam zamiar sie tego pozbyć…bez formata…:smiley: ;p aha i dzieki za pomoc

Pozdrawiam!!

Proszę wkleić komplet nowych logów, być może plików nie ma na dysku, a jedynie usługi do nich się odwołujące.

Witam znow :slight_smile: tutaj sa logi o ktore prosiles :slight_smile: nie ma juz tego wirusa … ale jest to powiadomienie ze za iles tam sek, wylaczy sie komputer, co jakis czas to wyskakuje, tam chodzi o przerwnie pracy pliku wault.exe…

Pozdrawiam i dzieki za pomoc :smiley:

Pobierz The Avenger. Wypakuj => uruchom => zaznacz opcję Input script manually => kliknij w taką lupkę => w okienku, które się otworzy wklej:

kliknij klawisz Done => teraz kliknij na zielone światełko => powinna pojawić się pewna informacja i kliknij OK (teraz restart).

Dobra i wygenerowal sie log i tyle ?? tak ??

Pozdrawiam

Logi kontrolnie co zostało :wink:

Takie cosik ale ten blad dalej jest i …znow wyskakuje to hamstwo… a wczesniej bylo ale nie dawalo az tak czesto o sobie znac hehe tu masz tego loga /…

Daj log z Combofixa :wink:

Prosze oto log z Combofixa :wink: