Komputer muli, wolno wczytuje się system


(Kowalm123) #1

Witam, mój problem polega na tym że jeszcze parę dni temu komputer działam bez zarzutu lecz na drugi dzień po uruchomieniu go, windows wczytywaj sie 10 minut do ekranu logowania a po tym kolejne 15 się włączał ... nie da się na nim nic robić. Teraz działam na trybie awaryjnym:

OTL: http://www.wklejto.pl/150353

Extras: http://www.wklejto.pl/150354

Z góry dziękuję za pomoc :wink:


(Keynan) #2

Siema

Próbowałeś defragmentacji dysków?


(Spandau) #3

Proszę odinstalować na próbę kasperskiego i zobacz czy coś się zmieniło. Jak nie będzie się dało normalnie odinstalować użyj kavremover.exe http://support.kaspersky.com/pl/faq/?qid=208279460


(Kowalm123) #4

Odinstalowałem i już troszkę system przyspieszył, przynajmniej dosyć szybko się włączył ale nadal muli, przykładowo gdy chce włączyć mozaille to wyskakuje “program nieodpowiada”. No troszkę pomogło ale nadal muli.

OTL -> http://www.wklejto.pl/150376


(Spandau) #5

Skoro w trybie awaryjnym działa poprawnie, spróbuj zlokalizować (zidentyfikować program, sterownik ) i rozwiązać problem za pomocą czystego rozruchu http://support.microsoft.com/kb/929135

Proszę o raport Autoruns http://www.dobreprogramy.pl/AutoRuns,Pr … 13208.html Po zakończony skanie zapisz raport spakuj plik i wrzuć na jakiś hosting. Link do niego podajesz tutaj.