Komputer nie czyta mi pendriv'a

Witam !

Komputer ani jeden z vistą ani drugi z xp nie wykrywa mi pendriva (corsair mini 8gb). Parę godzin temu chodził a tu odpaliłem sobie film z pendriv’a i w pewnym momencie się wyłączył, a potem już tylko wyświetla się w moim komputerze nazwa dysku i jak klikam to pisze mi ze włóż dysk do stacji dysków H

Inne pendrivy mi śmigają. Proszę, pomocy !!

pendriv`y też się potrafią zepsuć… spróbuj sformatować go, jak nie da rady, to niestety czeka cę zakup innego…

Oddaj do serwisu jeśli jest na gwarancji.

Sformatuj go tym programem http://download.chip.eu/pl/USB-Disk-Sto … 76939.html , jak da radę to poprzez “quick format”,jak dasz radę go sformatować i będzie działał to napisz,film odzyskamy programem Recuva.

Mam jakąś taką małą, darmową aplikację, która sformatowała mi już niejednego pendriva z podobnymi objawami. Jak jesteś zainteresowany to na PW podaj maila to ci ją prześlę, bo nie mogę już jej znaleźć na żadnej stronie (jest niewielka bo niecałe 500 KB i bez instalacji).

taką właśnie mu podałem w linku:)

Moze nie masz sterownika USB 2.0 albo w biosie jest poprosty wyłoczone :frowning:

Nie, to nie jest ta co ty podałeś w linku. Moja wygląda tak:

5ed4e241d373e352.jpg

To ma takie same właściwości,bez różnicy.

Ok jakbyś mógł to wyślij tę aplikację na: lukasz.dziubek94@gmail.com

Może coś pomoże ponieważ ta pierwsza, która jest podana w jednym z postów, nie daje rady.

Sterowniki raczej włączone ponieważ inne pendriv’y czyta tylko tego nie :frowning:

W zarządzaniu dyskami i w moim komputerze problem wygląda tak :

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d16 … a32af.html

dziubi122 , nazwij temat konkretnie i popraw błędy. na forum używamy polskiej pisowni. Inaczej zostanie usunięty. Przeczytaj regulamin.

Wysłałem ale daj znać czy doszło bo miałem jakieś problemy z pocztą.

Doszło, ale nie chce się otworzyć :confused:

Dodane 14.01.2010 (Cz) 16:48

Kurde no nic cały czas ma ktoś może jeszcze jakiś pomysł ?

Odpisałem ci w mailu ale jakbyś nie przeczytał to tu jeszcze napiszę. Nie otworzy się bo trzeba rozpakować programem WinRAR albo 7zip. Większość serwisów pocztowych odrzuca załączniki, które są programami więc musiałem tak zrobić. Rozpakuj którymś z wymieninych przeze mnie programów to na pewno się uruchomi. :slight_smile: