Komputer nie czyta mi płyt

No wpisalam to pierwsze i pisalo mi ze jest potrzebne płyta z dodatkiem Serwice pack 2 czy jakos tak… i to jest na płycie systemowej i ja włożylam i mi czytac nie chcialo! I nie wiem czy się tą płytkę opłaca kupic do czyszczenia bo nie chcą zadne dzialac … i jeszcze jesli ci to pomoże to ci napisze czy nagrywa…

Spróbuj jeszcze może ja masz płytę CD RW lub DVD RW (objaśnienie -to są płyty wielokrotnego zapisu rewritable) wyczyścić taką płytę jakimś programem do nagrywania np.nero,cd burner,ashampoo.Możesz spróbować nagrywania ale pewnie zepsuje tyjlko płytę.

Co do płyty czyszczącej może się przydać do czyszczenia stacjonarnych odtwarzaczy,odtwarzaczy samochodowych i wszelkich innych nie tylko napędów w komputerze.

Masz tylko płytę z samym xp,jeśli miałabyś gdzieś pożyczyć xp sp2 to spróbuj.

Powinnaś zainstalować service pack 3 do xp-eka,bo chyba nie masz.Skoro chce płytę z sp2.

Płyta instalacyjna xp ze zintegrowanym sevice pack 2 tak się prawidłowo nazywa.

płyt mi nie nagrywa… a na płycie od systemu pisze ze jest sp2! a to drugie skad mialabym wziąc?

Kup drugi napęd i się nie baw w czyszczenie. Szkoda nerw bo za jakiś czas znowu będzie czyszczenie i takie błędne koło napędy są tanie jak barszcz

A może jednak jeszcze jest jakis sposób na wyczyszczenie? zebym miala pewnosc ze to naped?

Dodane 30.07.2011 (So) 21:37

do smerf45

Co mialo oznaczac to? xD

Co miało znaczyć?Nic.

A service pack 3 do xp-eka znajdziesz http://www.dobreprogramy.pl/Windows-XP- … 12243.html

Pewność już masz-nie odtwarza,nie nagrywa,co chcieć więcej.Napędy są faktycznie tanie,kup więc nowy i po kłopotach.

Na razie.

I jak juz to pobiore to co to da? a i jeszcze jedno… to jest darmowe?

Tak to jest darmowy pakiet poprawek i aktualizacji systemu.Kliknij link i przeczytaj opis-i wiesz wszystko.Cześć

plyta nadal bedzie potrzebna?

Dodane 30.07.2011 (So) 22:05

a i jeżeli to będzie mieć coś wspólnego choć w to wątpię to wiesz jak na przykład jakaś gra nie działa to wyskakuje to okienko co tam się wybiera “wyślij raport o błędach” lub “nie wysyłaj” to mi zawsze na starcie wyskakuje ze NMIndexStoreSvr.exe i tam zawsze biorę nie wysyłaj… i nie wiem od czego to jest ale może mieć coś wspólnego ze systemem…?

Dodane 30.07.2011 (So) 22:06

Tak mam od jakiegos czasu

Zapisz,zapamiętaj ten opis i załóż nowy temat w Systemy operacyjne Microsoft Windows może ktoś coś poradzi.

Płyta instalacyjna niepotrzebna.Pobierasz sevice pack i instalujesz.

ale chodzi ci o mój ostatni post?

Dodane 31.07.2011 (N) 13:20

aq to na dysku systemowym zainstalowac?

Dodane 31.07.2011 (N) 13:45

ale to długo się pobieraxD

Dodane 31.07.2011 (N) 14:52

pobralam… jutro to zrobie xD

nmindexstoresvr-exe-t133310.html -to się tyczy tego co opisywałaś.Masz zainstalowane Nero 7.i to jest jeden z jego składników(indeksowanie plików-czy coś takiego).Masz tam opisane jak się pozbyć tego.A sevice pack sam sobie znajdzie miejsce do instalacji.

Popatrz jeszcze w google o tu http://www.google.com/search?hl=pl&q=NM … 1I7GGHP_en

ej… a dzisiaj jak moj brat właczył kompa to mu gre zaistalowalo…wow:0 a do tego sp3 to jak juz sie pobralo to jest? bo jak są jakis programy czy gry to sie pobiera instalke tylko i trzeba to jeszcze na kompie instalowac… a to to juz jest gotowe do urzytku tak?

Też trzeba zainstalować

aha:)

Dodane 01.08.2011 (Pn) 21:48

a tam pisze cos o zrobieniu kopi zapasowej systemu podzczas instalacj ;/ czy cos sie stanie systemowi?

Dodane 01.08.2011 (Pn) 22:11

Na razie nie istaluje tego… boje sie ze mi sie cos z systemem stanie , czytalam komentarze na tej stronie od pliku i jakos mi sie odechcialo instalowac:/

Nic się nie stanie.

a długo sie instauje?

Dodane 01.08.2011 (Pn) 22:48

a ty masz to na kompie?

Dodane 02.08.2011 (Wt) 21:17

może bys tak raz poraz zajrzal na forum xD