Komputer nie czyta usb

Witam Mam problem. Mam dwa nowe identyczne odtwarzacze mp3. Obu nie odczytuje ani laptop ani komputer stacjonarny. 

  1. jest wymieniony w zarządzaniu dyskami, ale pisze brak urządzenia i nie ma wyszczególnionych żadnych danych. W panelu sterowania pod urządzenia i drukarki wyświetla się jako głośnik. W oknie cmd - diskpart - list disk, widać dysk, ale jego pojemność to 0 GB. W manadżerze urządzeń we właściwościach jest informacja, że urządzenie działa prawidłowo. 

  2. nie wyświetla się ani w zarządzaniu dyskami, ani w cmd, ani w panelu sterowania. W manadżeże urządzeń jest na nim żółty wykrzyknik. Po próbie aktualizacji sterownika wyświetla się komunikat, że sterownik już został zaktualizowany, ale dalej nic. Próbowałam usunąć urządzenie i podłączyć jeszcze raz, to samo. Najpierw wyświetlał się kod błędu 10, po aktualizacji przez Windows update widnieje kod 43. A jak podłączam to pojawia się komunikat, że windows nie rozpoznaje urządzenia. 

 

Da się to jakoś naprawić? Dodam, że wszelkie inne urządzenia które podłączam przez USB działają, więc wątpię, żeby był to problem USB. 

 

Spróbuj wejść w menedżer urządzeń, na tym urządzeniu prawoklik i właściwości, następnie okno szczegóły skopiuj to co masz w  polu wartość. Potem wklej to do wyszukiwarki żeby znaleźć właściwy sterownik.

Pole wartość: nierozpoznane urządzenie. 

Nie znajduję właśnie żadnej pomocy. Próbowałam też usunąć plik INFCACHE.1, ale też nie pomaga.