Komputer nie dzaiła jak jest bateria

Witam, panowie i panie posiadam acera z usa i ma go już 4lata. Jakieś 3miesiące temu podczas brutalnego odłączania dysku zewnętrznego zawiesił sie system Win. XP Prof. Jak go chciałem włączyć to totalnie był zamulony nic nie można było zrobić. Jakimś sposobem wpadłem na pomysł wyjęcia baterii i wow załadował sie system i komputer normalnie działał na zasilaczu. Jak włożyłem baterię to nie działał :frowning: Więc przypuszczałem że powstało zwarcie i baterię szlak trafił i kupiłem nową. A tu kolejna niespodzianka komputer ten sam objaw co wcześniej czyli tz. ładuje się system ale jak chcę wpisać hasło to nie da rady jest tak zamulony że klawiatura, touch pad nie działa. Jak wyjmę baterie to działa, jak system się naładuje bez baterii i następnie się włoży baterię to działa tylko że dioda od baterii świeci na zielono czyli jak by była pełna, a na AC batery pokazuje że ma 0%. No tak to wygląda. Może ktoś z was wie w czym problem może bezpiecznik w lapku czy może zasilacz, a może coś innego. Proszę o pomoc w tej nietypowej kwestii.

Spróbuj wgrać nowego bios’a… mój acer kiedyś nie widział baterii po przeinstalowaniu systemu :expressionless: …też myślałem że może jakiś bezpiecznik poszedł, ale wyczytałem na jakimś zagranicznym forum że zmiana biosu może pomóc… no i w moim przypadku pomogła :]

Nowy bios nawet nie wiem jak to takiej czynności się zabrać :shock:

Dodane 28.04.2010 (Śr) 22:44

I jak widzę że mój przypadek jest inwidualny??

Czy może znajdzie się ktoś co może wie co i jak