Komputer nie dziala, co sie stało?

nic z tego, nie wiem moze procesor sie przegrzewa, wszystkiego probowalem :frowning:

sam składałeś kompa? dotknij procka zobacz czy gorący.

podłączone wszystkie kable?niema jakiś części w obudowie?

wyjmij kartę, kości odłącz taśmy i podłącz wszystko z powrotem.

a jak wspomniałem komp piszczy czy nie(test post)

spróbuj uruchomić kompa w konfiguracji minimalnej tzn.odłącz kable sygnałowe dysków twardych oraz napędów optycznych.wyjmij wszystkie karty oprócz graficznej.uruchom kompa-jeśli działa podłącz najpierw twardziela i ponownie włącz kompa i tak po kolei-zobaczysz co powoduje błędy :lol:

ja jak tak miałem na zwykłym kompie to format zrobiłem ale to już chyba w ostateczności ;c

Witam to że się komputer wyłącza to możliwe ze coś jest uszkodzone a jeżeli się resetuje w czasie ładowanie paska windows to system masz padnięty i trzeba będzie zainstalować go od nowa… z tym że zadaj sobie pytanie dlaczego tak się stało wirus czy pop rostu wina użytkownika… albo producenta dysku twardego bad sektory na dysku.(błedy)

jeżeli ci się wyłącza prawdopodobnie (uszkodzona pamięć albo możliwe , że coś z procesorem (zobacz chłodzenie ,temperaturę procesora w BIOSIE lub wymień pastę na procesorze )

pozdrawiam

Ludzie czy wy umiecie czytać? Komp się w ogóle nie włącza, a przynajmniej nic nie wydać na monitorze…

Właśnie sobie przypomniałem, że też kiedyś miałem coś takiego. Jeśli masz kilka kości RAM, spróbuj odpalić kompa tylko na jednej (na każdej po kolei, w różnych slotach po kolei)… Na 90% jest padnięta kość lub slot…