Komputer nie dziala

witam.pare dni temu podczas wlaczenia komputera(juz przy wlaczaniu sie aplikacji typu skype gg)zawiesil mi sie obraz.no i wylaczylem komputer glownym przyciskiem i …teraz nie chce sie wlaczyc w ogole.gdy startuje ruszaja wiatraki na chwile i nic pozatym.ekran jest czarny i nie reaguje na nic.wczesniej zainstalowaly sie pewne aktualicacje i moze to one tak broja mi w kompie.dodam za kolo pol roku temu po jakis aktualizacjach zawieszal mi sie komp ale poradzilem sobie z tym.dzis nic nie moge zrobic bo nie wlacza sie kompletnie nic.co moge zrobic?moze jakies porady bo bez kompa na swieta to lipa troche.jest to notebook HP g5000.pozdrawiam

Na początek zobacz czy zasilacz działa np: na innym kompie, potem CPU.

Kiedyś miałem taką samą sytuacje i okazało się że mobo padła.

zasilacz dziala a procesor nie mam pojecia jak sprawdzic bo jak pisalem nie chce sie wlaczyc.ani trybu awaryjnego ani nic.wiatraczki delikatnie chodza ale ekran jest wciaz czarny.moze jest jakies miejsce w kompie ktore mozna moze zrestartowac ?

Spróbuj jeszcze zresetować BIOS: viewtopic.php?f=7&t=267235

Co do CPU to wyjmujesz go i sprawdzasz na innym kompie czy działa.

Objawy są takie same jak ja miałem i co to było to napisałem wcześniej.

ok.ale czy po zresetowaniu biosa nie strace czegos na kompie?mam kupe zdjec na twardym i na nich mi najbardziej zalezy.co do podlaczenia cpu pod inny komp to za bardzo nie mam takich mozliwosci.pozdro

Reset biosu resetuje ustawienia biosu a nie kasuje dane z HDD.

W tym przypadku nie zrestartujesz tym sposobem co podał adam749.

Może to coś z kartą graficzną?

karta graficzna jest oczywiscie zintegrowana wiec troche lipa.moze przez jakies skoki napiec cos siadlo.dodam ze pare miesiecy temu padl mi telewizor w kuchni(zasilanie jest ale nie wlacza sie)padl tez transmiter sygnalu ktorego uzywalem z dekodera na 2 telewizory(nie wlacza sie) i teraz komp.szkoda kompa bo kosztowal najwiecej i dlatego nie dam za wygrana(nie skonczy na strychu)

marotorun ,

Proszę poprawić pisownię w tytule tematu i w opisie problemu. W celu edycji swojego posta proszę skorzystać z przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Gościu

oczyść cały komp. Inne pliki wypiernicz CC Cleanem

I zależy to też czy masz Antywirusa bo może być tak że antyk sie gryzie z systemem i lipka :smiley:

jeśli nie pomoze wywal windowsa i wrzyc spowrotem><><>

ok.Gościu,Gościu ale nie chce mi się włączyć system.bios też nie startuje na ekranie nic nie ma.gdyby to było banalniejsze jak napisałeś to bym nie siedział nad tym całymi dniami.komputer startuje(słychac jak startuje dysk,stacja cd) po czym zamiera.nie reagują klawisze,chodzą tylko delikatnie wiatraki .pozdrawiam