Komputer nie ragujacy na Kabel

Witam!

Mam komputer na płycie Asus M2N Sli Deluxe, która posiada 2 złącza LAN. I jak zainstalowałem Vistę wszystko ładnie pięknie. Zainstalowałem XP oczywiście trzeba było zainstalować do karty sterowniki. Pokazały się 2 połączenia sieciowe a gdy kabel jest wsadzony nie reaguje. Kabel wsadzony i cisza.

Mój Sprzęt:

Processor:

AMD Athlon 64 X2 Dual Core Processor 5200+ (2 CPUs), ~2.6GHz

RAM:1GB

Dysk Twardy:

320 GB Total

Karta Graficzna:

NVIDIA Ge Force 210

System Operacyjny:

Windows XP HE SP2

Z góry Dziękuje!

Dodane 20.07.2010 (Wt) 12:26

Postanowiłem zrobić mu Formata możne to by coś dało ale jest jeszcze gorzej niż było nie chce zainstalować sterowników do karty śieciowej.

POMOCY!!

Może sprawdź w biosie czy karty nie da się włączyć/wyłączyć.

Tak da się, karty są włączone, ale kabel dalej nie reaguje. Zainstalowałem Stery.

Sprawdź, czy w menedżerze urządzeń nic nie ma czerwonych krzyżyków albo znaków zapytania.

Instalujesz sterowniki z płyty CD z autorun? Wsadź sobie płytkę ze sterownikami. Zamknij auto otwarzanie. Wejdź w mój komputer, otwórz płytę CD ze sterownikami i uruchom je z pliku setup.exe. Może tak pójdą a jak nie to ściągnij je z internetu.

Mam z neta zassane i odpalam z setup i nic…

Przeczytałeś mój post?

To spróbuj z menadżer urządzeń wybrać aktualizuj sterownik i wybierz go ręcznie z lokalizacji na dysku.

Taak teraz sprawdzałem nic nie ma. Ale teraz patrze w menadżerze ze nie ma 3 sterowników.

PCI Device

PCI Device

Nieznane urzadzenie

Nie wiem co to?

obstawiam sterowniki płyty głównej… próbowałeś je zainstalować?

Wiem co to te 2 PCI Device to sterowniki dźwięku ale nieznane urządzenie? Nie mam Płytki z płyty bo się złamała.

to pobierz z strony producenta.

Tylko co to może być?

Dodane 20.07.2010 (Wt) 14:00

Zostało Nieznane Urządzenie i co dalej?!

zainstaluj ten sterownik od chipsetu http://dlcdnet.asus.com/pub/ASUS/misc/u … _V1109.zip

następnie wejdz we własciwosći nieznanego urządzenia następnie zakładka szczegóły i spisz jego identyfikator

Dobra wiem co to było i teraz mam problem z tym kablem, myślałem że wkładam a on nic kombinuje w biosie cały czas ale nic.