Komputer Nie Reaguje


(Astrapoper) #1

Witam, Mam dziś taki problem z PC'tem Otóż po włączeniu PC'ta brak żadnej Reakcji , Komputer Zawsze był głośny , Szczególnie przy starcie dysku twardego , a dzisiaj nic , brak reakcji , procesor się nie grzeje , Kontrolki od Hdd się nie palą , dysk nie chce odpalić lecz , odtwarzacz DVD i Dyskietek działają , Co zrobić ? Próbowałem Restartowania Biosu , Wcześniej Pikał lecz to Przestało się działać , Co zrobić ?


(Henio Mazurek) #2

Wina sprzętu. Pewnie padł dysk. Można sprawdzić połączenia kabelków, ale chyba nadaremno. Chyba serwis. Spróbuj jeszcze bootować np z płyty windowsa. Daj instalację nowego systemu i zobacz czy wykryje dysk twardy.


(Astrapoper) #3

Brak reakcji Na Płytę Instalacyjna,


(Kaka') #4

Popero ,

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go nie tytułując poprawnie tematu oraz popełniając błędy interpunkcyjne. Proszę więc zapoznać się w pierwszej kolejności z całym regulaminem forum, a następnie używając przycisku zmien.gif

W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika oraz mogą zostać wyciągnięte konsekwencje w postaci ostrzeżenia.


(Henio Mazurek) #5

Sprawdź dysk na innym komputerze. Jeśli nie uruchomi się to zanieś do serwisu.