Komputer nie uruchamia się

Witam serdecznie, po czyszczeniu komputera odkurzaczem i po podłączeniu wszystkich podzsespołów komputer nie chce się uruchomić. Sprawdziłem zasilacz był to jakiś Modecom Feel 350W więc wymieniłem na Chiefteca 340W ze złaczem 24pin i dodatkwoym zasilaniem procesora przez P2 w płycie głwonej, jednak komputer dalej nie działa prawidłowo. Raz się włącza i wyłącza po jakimś czasie, często jest problem żeby system się uruchomił, bios zaczyna sprawdzać dyski i komputer się wyłącza. Próbowałem różnych ustawień, z jedną pamięcia ram z obiema, bez dysku i z dyskiem, ze stacją dysków CD/DVD i bez niej, na karcie kraficznej zintegrowanej i na Radeonie za każdym razem komputer działa tak jakby następował nagły spadek napięcia. Zasilacz (poza tym że był z czarnej listy) uznałem za zepsuty na podstawie napuchniętych kondensatorów. Czy to może oznaczać że płyta główna jest uszkodzona ? Komputer wyłącza sie nawet bo wejsciu do BIOSu a i do niego trudno wejść. Co jeszcze można sprawdzić ?

Sprawdzałeś “Safe-Fail Defaults”? Może BIOS ustawił coś z automatu w napięciach wobec starego zasilacza, a nowy doprowadza więcej mocy i stąd te nagłe wzrosty i problemy z uruchomieniem komputera? 

Warto jeszcze wyzerować BIOS dla danej konfiguracji sprzętowej. Sposoby różne, w zależności od płyty głównej - zworka i (lub) bateria przy komputerze odłączonym od sieci 230 V.