Komputer nie widzi 'chyba' directx

Witam , mam taki problem otóż włączyłem dziś komputer i gdy bootscreen winxp się skończy przez mniej niż sekundę widzę winblue error z którego nie mogę nic odczytać (tak szybko znika) po czym komputer się resetuje. Teraz jestem w trybie awaryjnym z obsługą sieci ale gdy np. odpalam jakąś gre pisze że mam DirectX 0.000000 . Jakość obrazu w komputerze ( wszystkiego włącznie z wyborem użytkownika jest bardzo bardzo słaba) Gdy klikne właściwości na Pulpit a potem ustawienia pisze że mam ustawione :" Najniższa (4bity) -.-" nie mogę tego zmienić , tak samo roździelczość ( 640) i nic nie mogę zmienić . Proszę o pomoc.\

Edit* : udało mi się zmienić na 32bity i roździelczość 1280x1024 ale nadal jest to tryb awaryjny ( musiałem zmienić dpi na 120 Oo i do tego wszystko zacina się tak jak bym nie miał zainstalowanej karty graficznej . prosze o pomoc

Wejdź do panelu sterowania->system->zaawansowane->uruchamianie i odzyskiwanie->ustawienia->odznacz automatyczny restart po awarii. Napisz na forum, jaki kod błędu został wygenerowany oraz jaką podano przyczynę (podczas startu).

Aby dowiedzieć się więcej, czego dotyczył bluescreen, odczytaj plik DMP. Zrób to wg tej instrukcji :arrow: Klik

Daj raport na forum wg tych zasad :arrow: viewtopic.php?f=16&t=253052

Sprawdź teraz, czy są jakieś pliki DMP.

W trybie awaryjnym nie są wczytywane sterowniki karty graficznej, stąd tu za bardzo nie pograsz.

Hmmm nie wiem jak to się stało ale tym razem zadziałało Oo kiedy zmieniłem to dpi normalny tryb winxp zaczął też działać

Pliki DMP możesz nadal sprawdzić. W przypadku kolejnych problemów, odinstaluj w trybie awaryjnym sterowniki od karty graficznej.