Komputer nie widzi systemu ;/

Mój półtora roczny komp, od jakiegoś czasu nie widzi systemu przy włączaniu. Pojawia się komunikat na dole: “missing operating system”. Po kilkukrotnym wyłaczeniu i włączeniu w końcu owy system znjadzie i się włączy, ale to się robi coraz bardziej denerwujące. Instalacja nowego systemu nic nie daje :? Więc włozyłam kompa do kartonu i chyba zawiozę do serwisu, bo sjuż zbyt dużo z nim cuduję, a skutków nie widać, robi mi to już coraz częściej… :frowning: może macie jakiś pomysł co może z moim kompem być nie tak?

Wiesz problemów może być bardzo wiele ale na pierwszy ogień sprawdził bym dysk twardy.Jak masz znajomego, który ma komputer spróbujcie Twój dysk włożyć do komputera znajomego(jego dysk ma być wyjęty) i wtedy zobaczcie czy system uruchamia się normalnie.Jeżeli tak to przyczyna leży gdzie indziej.Jeżeli nie masz odpowiedź.

ok. dzięki, zobaczymy

Dodane 24.04.2010 (So) 11:02

Dałam kompa do serwisu i mi powiedzieli, że kabel od dysku był poluzowany… :smiley:

Tylko wysłali kartę graficzną na gwarancję… i nie mam kompa juz miesiąc… ;/

Dodane 30.08.2010 (Pn) 9:25

Winę miał uszkodzony dysk. Nie dało się go naprawić więc dostałam nowy dysk z racji gwarancji ;]