Komputer nie widzi telefonu ,


(Matiasitv) #1

Witam mam problem ,mianowicie jestem posiadaczem telefonu LG L9 , problem tkwi w tym ze przez pierwsze 2-3 tygodnie wyszstko było ok. podłączałem telefon do komputera komputer ładnie go odnajdywał i mogłem wrzucać i wyjmować z niego co chce :smiley: lecz dzis gdy chciałem zrobić to samo pojawił sie problem mianowicie komputer nie wykrwywa telefonu zawsze robiłem to metodą synchr,. multimediów MTP lecz dzisiaj nie wykrwya komputer w ogóle telefonu w sterownikach jest napisane To urządzenie nie pracuje poprawnie, ponieważ system Windows nie może załadować sterowników wymaganych dla tego urządzenia. (Kod 31) nie wiem o co chodzi , prosze o pomoc.


(Crawd) #2

Siema

 

Pobierz sobie program zarządzający ze sterami i powinno byc OK.

 


(Matiasitv) #3

Mam już LG PC Suite na komputerze .


(Crawd) #4

Ściągnij Revo uninstaller

 

Odinstaluj telefon ,wyczyść rejestr np.Wisy Registry Cleaner

 

Restart i spróbuj zainstalowac jeszcze raz. Puść instalkę Lg PC Suite i jak poprosi o podłączenie telefonu wtedy to zrób. Kod 31 to coś jest źle ze sterami.


(Matiasitv) #5

Instalacja sterownika zakończyłą sie niepowodzeniem ; /. 


(Crawd) #6

Spróbuj zainstalowac sterownik z poziomu menadżera urządzeń. Nie napisałes jaki masz OS  ,32 bit czy 64?


(Matiasitv) #7

64 bit. Chodzi o to ze wszystko było w porządku nagle coś sie zepsuło .


(Crawd) #8

Może to wina telefonu. Zrób sobie kopie tego co masz ważne i przywróć fabryczne ustawienia. Wtedy zobacz. Jak też nie da rady to spróbuj w trybie awaryjnym zinstalowac te aplikacje. Jak to nie pomoże to już nie wiem.